کد خبر: ۷۶۹۷۶
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۰
فرمانده انتظامی شهرستان اردل خبر داد
فرمانده انتظامی شهرستان اردل از دستگيری قاتل زن ميانسال در كمتر از دو ساعت در عمليات ضربتی پليس اين شهرستان، خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی سپهوند از دستگیری قاتل زن میانسال خبر داد و اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره قتل زن میانسال با استفاده از اسلحه شکاری در محدوده روستای کریم‌آباد پیگیری موضوع و دستگیری قاتل در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا مأموران پس از بررسی دقیق صحنه قتل و استماع اظهارات شهود در کمتر از دو ساعت از وقوع قتل قاتل را شناسائی کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان اردل ادامه داد: با توجه به مخفی شدن قاتل در کوه‌های اطراف روستای کریم‌آباد چهار اکیپ زبده به محل اعزام و در یک عملیات ضربتی قاتل را دستگیر کردند.

سپهوند در پایان با اشاره به اینکه متهم به مراجع قضایی معرفی شد، گفت: اقدام مقتدرانه و به موقع پلیس مراتب قدردانی و تقدیر اهالی محل را در پی داشت.
گفتنی است؛ انگیزه قاتل از انجام این قتل در دست بررسی است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

کارشناس بازار مسکن گفت: درحالیکه در دنیا راهکارهایی نظیر تعیین اجاره‌بهای مسکن در مناطق مختلف شهری، تعیین دفعات و حداکثر میزان افزایش اجاره‌بها و نیز تعیین شرایط فسخ و تمدید قرارداد اجاره برای حمایت از مستاجران تدوین شده رشد اجاره بها در ایران تابع تورم عمومی و تورم مسکن است.
توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه فضای سبز شهری یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهرها تلقی می شود که با انتخاب گونه‌های درست جنگلی می‌تواند نقش ریه‌های کلانشهر آلوده به دود و ماشین را ایفا کند و در تقویت آب سفره های زیر زمینی نیز موثر باشد.