کد خبر: ۷۶۹۷۶
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۰
فرمانده انتظامی شهرستان اردل خبر داد
فرمانده انتظامی شهرستان اردل از دستگيری قاتل زن ميانسال در كمتر از دو ساعت در عمليات ضربتی پليس اين شهرستان، خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی سپهوند از دستگیری قاتل زن میانسال خبر داد و اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره قتل زن میانسال با استفاده از اسلحه شکاری در محدوده روستای کریم‌آباد پیگیری موضوع و دستگیری قاتل در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا مأموران پس از بررسی دقیق صحنه قتل و استماع اظهارات شهود در کمتر از دو ساعت از وقوع قتل قاتل را شناسائی کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان اردل ادامه داد: با توجه به مخفی شدن قاتل در کوه‌های اطراف روستای کریم‌آباد چهار اکیپ زبده به محل اعزام و در یک عملیات ضربتی قاتل را دستگیر کردند.

سپهوند در پایان با اشاره به اینکه متهم به مراجع قضایی معرفی شد، گفت: اقدام مقتدرانه و به موقع پلیس مراتب قدردانی و تقدیر اهالی محل را در پی داشت.
گفتنی است؛ انگیزه قاتل از انجام این قتل در دست بررسی است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رکود به بازار مسکن بازگشت

رکود به بازار مسکن بازگشت

کاهش قدرت خرید متقاضیان مهمترین دلیلی است که باعث شده از بازار مسکن پایتخت برای ششمین ماه متوالی با افت قابل ملاحظه حجم معاملات روبه‌رو شود به طوری که گفته می شود تعداد معاملات خرید آپارتمان در آبان ماه امسال به کمترین میزان خود طی دست‌کم چهار سال گذشته رسیده است .
دانشگاه تهران پتانسیل ثبت جهانی دارد

دانشگاه تهران پتانسیل ثبت جهانی دارد

شهردار تهران صبح امروز با حضور در دانشگاه تهران در مراسم افتتاح و بهره‌برداری پروژه‌های مقاوم‌سازی، بهسازی و تجهیز ساختمان دانشکده حقوق و علوم سیاسی شرکت کرد.