کد خبر: ۷۶۹۷۲
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۹
کارشناس هواشناسی استان مرکزی خبر داد
کارشناس هواشناسی استان مرکزی نسبت به سیلابی شدن مسیل‌ها و آبگرفتگی معابر در استان هشدار دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رضا مرادی در گفت‌وگو با خبرنگاران در اراک اظهار کرد: بررسی‌ها نشان دهنده ورود یک سامانه بارشی به کشور طی ساعات آتی است که بخش‌هایی از کشور شامل استان‌های واقع در دامنه‌های البرز، شمال و شمال غرب و بخش‌هایی از مرکز و غرب را تحت تاثیر قرار خواهد داد. 
وی تصریح کرد: این سامانه استان مرکزی را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد و از ساعات بعدازظهر یا اوایل شب گاهی موجب رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی خواهدشد. به گفته وی عمده فعالیت این سامانه در مناطق غرب و شمال استان خواهد شد، به طوری که در این مناطق و با احتمال کمتر سایر نقاط استان احتمال سیلابی شدن مسیل‌ها و آبگرفتگی معابر دور از انتظار نیست.

کارشناس هواشناسی استان مرکزی افزود: همچنین شرایط برای انتقال گردوخاک طی دو روز آینده به کشور مهیاست که می‌تواند استان مرکزی را نیز تحت تاثیر قرار دهد. 
مرادی افزود: با عبور این سامانه از روز دو شنبه و طی نیمه دوم هفته دمای هوا در استان به طور محسوسی افزایش خواهد یافت و هوای تابستانه‌ای بر استان حاکم خواهد شد.
برچسب ها: شهرفردا ، مرکزی ، هواشناسی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.