کد خبر: ۷۶۹۷۲
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۹
کارشناس هواشناسی استان مرکزی خبر داد
کارشناس هواشناسی استان مرکزی نسبت به سیلابی شدن مسیل‌ها و آبگرفتگی معابر در استان هشدار دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رضا مرادی در گفت‌وگو با خبرنگاران در اراک اظهار کرد: بررسی‌ها نشان دهنده ورود یک سامانه بارشی به کشور طی ساعات آتی است که بخش‌هایی از کشور شامل استان‌های واقع در دامنه‌های البرز، شمال و شمال غرب و بخش‌هایی از مرکز و غرب را تحت تاثیر قرار خواهد داد. 
وی تصریح کرد: این سامانه استان مرکزی را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد و از ساعات بعدازظهر یا اوایل شب گاهی موجب رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی خواهدشد. به گفته وی عمده فعالیت این سامانه در مناطق غرب و شمال استان خواهد شد، به طوری که در این مناطق و با احتمال کمتر سایر نقاط استان احتمال سیلابی شدن مسیل‌ها و آبگرفتگی معابر دور از انتظار نیست.

کارشناس هواشناسی استان مرکزی افزود: همچنین شرایط برای انتقال گردوخاک طی دو روز آینده به کشور مهیاست که می‌تواند استان مرکزی را نیز تحت تاثیر قرار دهد. 
مرادی افزود: با عبور این سامانه از روز دو شنبه و طی نیمه دوم هفته دمای هوا در استان به طور محسوسی افزایش خواهد یافت و هوای تابستانه‌ای بر استان حاکم خواهد شد.
برچسب ها: شهرفردا ، مرکزی ، هواشناسی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو از انعقاد قرارداد این شرکت با دبیرخانه جشنواره تئاتر خبر داد.
انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

در مراسم انعقاد توافقنامه تامین قطارهای خط ۷ متروی تهران که امروز با حضور شهردار و رئیس شورای شهر تهران برگزار شد، قرار ساخت ۳۷۶ واگن برای متروی تهران گذاشته شد.