کد خبر: ۷۶۹۷۲
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۹
کارشناس هواشناسی استان مرکزی خبر داد
کارشناس هواشناسی استان مرکزی نسبت به سیلابی شدن مسیل‌ها و آبگرفتگی معابر در استان هشدار دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رضا مرادی در گفت‌وگو با خبرنگاران در اراک اظهار کرد: بررسی‌ها نشان دهنده ورود یک سامانه بارشی به کشور طی ساعات آتی است که بخش‌هایی از کشور شامل استان‌های واقع در دامنه‌های البرز، شمال و شمال غرب و بخش‌هایی از مرکز و غرب را تحت تاثیر قرار خواهد داد. 
وی تصریح کرد: این سامانه استان مرکزی را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد و از ساعات بعدازظهر یا اوایل شب گاهی موجب رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی خواهدشد. به گفته وی عمده فعالیت این سامانه در مناطق غرب و شمال استان خواهد شد، به طوری که در این مناطق و با احتمال کمتر سایر نقاط استان احتمال سیلابی شدن مسیل‌ها و آبگرفتگی معابر دور از انتظار نیست.

کارشناس هواشناسی استان مرکزی افزود: همچنین شرایط برای انتقال گردوخاک طی دو روز آینده به کشور مهیاست که می‌تواند استان مرکزی را نیز تحت تاثیر قرار دهد. 
مرادی افزود: با عبور این سامانه از روز دو شنبه و طی نیمه دوم هفته دمای هوا در استان به طور محسوسی افزایش خواهد یافت و هوای تابستانه‌ای بر استان حاکم خواهد شد.
برچسب ها: شهرفردا ، مرکزی ، هواشناسی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اتخاذ تمهیدات ترافیکی برای برگزاری راهپیمایی روز قدس

اتخاذ تمهیدات ترافیکی برای برگزاری راهپیمایی روز قدس

تمهیدات ترافیکی برای برگزاری هرچه بهتر راهپیمایی روز قدس از سوی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تشریح شد.
خبر خوش برای خبرنگاران بدون طرح ترافیک

خبر خوش برای خبرنگاران بدون طرح ترافیک

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: بزودی سامانه‌ای برای ثبت نام ثبت نام از خبرنگاران برای دریافت کارت بلیت مترو اعلام خواهد شد.