کد خبر: ۷۶۹۵۱
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۰
مدیر امور اراضی استان سمنان خبر داد
مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: 407 هزار و 733 مترمربع از اراضی ملی استان سمنان برای اجرای طرح‌های کشاورزی به متقاضیان واگذار شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، جعفر مرادی‌حقیقی در گفت‌وگو با خبرنگاران در سمنان اظهار داشت: در جلسه کمیسیون واگذاری اراضی ملی که با حضور اعضای این کمیسیون برگزار شد، پرونده‌های ارجاع‌شده به این کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت.

وی اضافه کرد: 76 پرونده به دبیرخانه کمیسیون طرح‌های کشاورزی ارجاع و مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

مرادی‌حقیقی گفت: صاحبان این پرونده‌ها متقاضیانی هستند که قصد اجرای طرح‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری در شاخه کشاورزی در اراضی ملی را دارند.

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به تصمیم‌های اتخاذشده در جلسه کمیسیون واگذاری اراضی ملی گفت: در این جلسه، از سوی اعضای کمیسیون با واگذاری اراضی ملی و مورد درخواست صاحبان 21 پرونده در سطح 407 هزار و 733 مترمربع موافقت شد.

وی گفت: با نظر اعضای کمیسیون برای سایر پرونده‌ها، تصمیماتی از قبیل تعیین اجاره، تمدید اجاره، تغییر طرح و تغییر نام اتخاذ شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

کارشناس بازار مسکن گفت: درحالیکه در دنیا راهکارهایی نظیر تعیین اجاره‌بهای مسکن در مناطق مختلف شهری، تعیین دفعات و حداکثر میزان افزایش اجاره‌بها و نیز تعیین شرایط فسخ و تمدید قرارداد اجاره برای حمایت از مستاجران تدوین شده رشد اجاره بها در ایران تابع تورم عمومی و تورم مسکن است.
توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه فضای سبز شهری یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهرها تلقی می شود که با انتخاب گونه‌های درست جنگلی می‌تواند نقش ریه‌های کلانشهر آلوده به دود و ماشین را ایفا کند و در تقویت آب سفره های زیر زمینی نیز موثر باشد.