کد خبر: ۷۶۹۵۱
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۰
مدیر امور اراضی استان سمنان خبر داد
مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: 407 هزار و 733 مترمربع از اراضی ملی استان سمنان برای اجرای طرح‌های کشاورزی به متقاضیان واگذار شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، جعفر مرادی‌حقیقی در گفت‌وگو با خبرنگاران در سمنان اظهار داشت: در جلسه کمیسیون واگذاری اراضی ملی که با حضور اعضای این کمیسیون برگزار شد، پرونده‌های ارجاع‌شده به این کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت.

وی اضافه کرد: 76 پرونده به دبیرخانه کمیسیون طرح‌های کشاورزی ارجاع و مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

مرادی‌حقیقی گفت: صاحبان این پرونده‌ها متقاضیانی هستند که قصد اجرای طرح‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری در شاخه کشاورزی در اراضی ملی را دارند.

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به تصمیم‌های اتخاذشده در جلسه کمیسیون واگذاری اراضی ملی گفت: در این جلسه، از سوی اعضای کمیسیون با واگذاری اراضی ملی و مورد درخواست صاحبان 21 پرونده در سطح 407 هزار و 733 مترمربع موافقت شد.

وی گفت: با نظر اعضای کمیسیون برای سایر پرونده‌ها، تصمیماتی از قبیل تعیین اجاره، تمدید اجاره، تغییر طرح و تغییر نام اتخاذ شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات افزایش سن ازدواج در ایران

تبعات افزایش سن ازدواج در ایران

از آسیب‌های افزایش سن ازدواج می‌توان به افزایش ارتباط آزاد با جنس مخالف و دوستی‌های خارج از عرف و چارچوب‌های فرهنگی اشاره کرد.
آخرین مهلت رانندگان تاکسی برای دریافت کارت هوشمند سوخت

آخرین مهلت رانندگان تاکسی برای دریافت کارت هوشمند سوخت

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: تمامی رانندگان تاکسی باید تا آخر آذر سال جاری پروانه هوشمند تاکسی دریافت کنند.