کد خبر: ۷۶۹۵۱
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۰
مدیر امور اراضی استان سمنان خبر داد
مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: 407 هزار و 733 مترمربع از اراضی ملی استان سمنان برای اجرای طرح‌های کشاورزی به متقاضیان واگذار شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، جعفر مرادی‌حقیقی در گفت‌وگو با خبرنگاران در سمنان اظهار داشت: در جلسه کمیسیون واگذاری اراضی ملی که با حضور اعضای این کمیسیون برگزار شد، پرونده‌های ارجاع‌شده به این کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت.

وی اضافه کرد: 76 پرونده به دبیرخانه کمیسیون طرح‌های کشاورزی ارجاع و مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

مرادی‌حقیقی گفت: صاحبان این پرونده‌ها متقاضیانی هستند که قصد اجرای طرح‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری در شاخه کشاورزی در اراضی ملی را دارند.

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به تصمیم‌های اتخاذشده در جلسه کمیسیون واگذاری اراضی ملی گفت: در این جلسه، از سوی اعضای کمیسیون با واگذاری اراضی ملی و مورد درخواست صاحبان 21 پرونده در سطح 407 هزار و 733 مترمربع موافقت شد.

وی گفت: با نظر اعضای کمیسیون برای سایر پرونده‌ها، تصمیماتی از قبیل تعیین اجاره، تمدید اجاره، تغییر طرح و تغییر نام اتخاذ شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: پس از گذشت ۲۰ سال امروز شرکت بهره برداری مترو تهران با افتخار شاهد بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه فعال است.
راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی روز دوشنبه با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد.