کد خبر: ۷۶۹۵۱
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۰
مدیر امور اراضی استان سمنان خبر داد
مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: 407 هزار و 733 مترمربع از اراضی ملی استان سمنان برای اجرای طرح‌های کشاورزی به متقاضیان واگذار شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، جعفر مرادی‌حقیقی در گفت‌وگو با خبرنگاران در سمنان اظهار داشت: در جلسه کمیسیون واگذاری اراضی ملی که با حضور اعضای این کمیسیون برگزار شد، پرونده‌های ارجاع‌شده به این کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت.

وی اضافه کرد: 76 پرونده به دبیرخانه کمیسیون طرح‌های کشاورزی ارجاع و مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

مرادی‌حقیقی گفت: صاحبان این پرونده‌ها متقاضیانی هستند که قصد اجرای طرح‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری در شاخه کشاورزی در اراضی ملی را دارند.

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به تصمیم‌های اتخاذشده در جلسه کمیسیون واگذاری اراضی ملی گفت: در این جلسه، از سوی اعضای کمیسیون با واگذاری اراضی ملی و مورد درخواست صاحبان 21 پرونده در سطح 407 هزار و 733 مترمربع موافقت شد.

وی گفت: با نظر اعضای کمیسیون برای سایر پرونده‌ها، تصمیماتی از قبیل تعیین اجاره، تمدید اجاره، تغییر طرح و تغییر نام اتخاذ شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
لحظات فراموش نشدنی جام جهانی / تصاویر

لحظات فراموش نشدنی جام جهانی / تصاویر

بدون شک تماشاگران فرانسوی خوشحالترین مردم حال حاظر کره زمین به حساب می‌آیند. جام جهانی روسیه تمام شد. اگر از تمامی عکاسان جام جهانی روسیه بپرسید که جذاب‌ترین عکس‌های جام جهانی مربوط به کدام بخش است، قطعا بخش تماشاگران را انتخاب خواهند کرد.
طرح جمع آوری اوباش تهران / تصاویر

طرح جمع آوری اوباش تهران / تصاویر

طرح جمع آوری 238 نفر از اوباش پایتخت روز دوشنبه با حضور سردار «حسین رحیمی» رئیس پلیس تهران بزرگ برگزار شد.