کد خبر: ۷۶۹۴۵
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۷
سخنگوی شورای شهر قدس عنوان کرد
سخنگویی شورای اسلامی شهر قدس از همکاری شورا و شهرداری با اداره برق شهرستان قدس برای رفع خاموشی‌های این شهر خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بنفشه رفیعی در گفت‌وگو با خبرنگاران در شهر قدس اظهار کرد: با توجه به درخواست‌های متعدد شهروندان و مراجعات حضوری مردم به شورای اسلامی شهر با موضوع وجود خاموش‌های مکرر معابر و محلات در سطح شهر که موجب ایجاد ناامنی و خطر افزایش بزهکاری و همچنین ایجاد خسارت‌های مالی به مردم می‌شود، نمایندگان مردم در شورای شهر بر آن شدند تا با همکاری با اداره برق نسبت به رفع مشکل خاموشی‌های سطح شهر اقدام کنند.

وی بیان کرد: پیرو هماهنگی و همکاری ایجادشده با منطقه برق شهرستان قدس از همه شهروندان درخواست می‌شود تا از طریق سامانه 137 (فوریت‌های شهری) نسبت به اعلام خاموشی سطح شهر اقدام کنند تا مرکز فوریت‌های شهرداری قدس با همکاری اداره برق در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به رفع خاموشی اقدام کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
«گپ دیجیتال» در انتظار تهران

«گپ دیجیتال» در انتظار تهران

شهردار تهران گفت: از قدیم هم گفته می‌شد در آینده نزدیک کسانی که با فرایند دیجیتال همراهی نکنند دچار بیماری «گپ دیجیتال» خواهند شد و این گپ امکان پیشرفت را می‌گیرد.
راه تحقق شفافیت انتشار اطلاعات است

راه تحقق شفافیت انتشار اطلاعات است

رییس شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم بهره‌گیری از فناوری‌های نوین در مدیریت شهری تاکید کرد و گفت‌: باید بهره‌گیری از فناوری‌های نوین در مدیریت شهری در دستور کار قرار گیرد و از مقاومت و یا موازی کاری پرهیز شود.