کد خبر: ۷۶۹۴۵
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۷
سخنگوی شورای شهر قدس عنوان کرد
سخنگویی شورای اسلامی شهر قدس از همکاری شورا و شهرداری با اداره برق شهرستان قدس برای رفع خاموشی‌های این شهر خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بنفشه رفیعی در گفت‌وگو با خبرنگاران در شهر قدس اظهار کرد: با توجه به درخواست‌های متعدد شهروندان و مراجعات حضوری مردم به شورای اسلامی شهر با موضوع وجود خاموش‌های مکرر معابر و محلات در سطح شهر که موجب ایجاد ناامنی و خطر افزایش بزهکاری و همچنین ایجاد خسارت‌های مالی به مردم می‌شود، نمایندگان مردم در شورای شهر بر آن شدند تا با همکاری با اداره برق نسبت به رفع مشکل خاموشی‌های سطح شهر اقدام کنند.

وی بیان کرد: پیرو هماهنگی و همکاری ایجادشده با منطقه برق شهرستان قدس از همه شهروندان درخواست می‌شود تا از طریق سامانه 137 (فوریت‌های شهری) نسبت به اعلام خاموشی سطح شهر اقدام کنند تا مرکز فوریت‌های شهرداری قدس با همکاری اداره برق در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به رفع خاموشی اقدام کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

کارشناس بازار مسکن گفت: درحالیکه در دنیا راهکارهایی نظیر تعیین اجاره‌بهای مسکن در مناطق مختلف شهری، تعیین دفعات و حداکثر میزان افزایش اجاره‌بها و نیز تعیین شرایط فسخ و تمدید قرارداد اجاره برای حمایت از مستاجران تدوین شده رشد اجاره بها در ایران تابع تورم عمومی و تورم مسکن است.
توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه فضای سبز شهری یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهرها تلقی می شود که با انتخاب گونه‌های درست جنگلی می‌تواند نقش ریه‌های کلانشهر آلوده به دود و ماشین را ایفا کند و در تقویت آب سفره های زیر زمینی نیز موثر باشد.