کد خبر: ۷۶۹۳۰
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰
شهردار ایلام خبر داد
شهردار ایلام از هزینه ۴۰ میلیارد ریالی برای ناوگان جدید خدمات شهری ایلام خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، در مراسمی از ناوگان جدید خدمات شهری ایلام رونمایی شد.

طالب صادقیان شهردار ایلام در حاشیه این مراسم اظهار داشت: به منظور مدیریت پسماند و جمع آوری زباله در بازده زمانی کوتاه مدت نسبت به تقویت ناوگان خدمات شهری اقدام شده است.

وی افزود: در این خصوص مدیریت شهرداری ایلام با شورای شهر نسبت به خرید ۱۱ دستگاه حمل زباله، دستگاه جارو زن، دستگاه باکس شور و نمک پاش با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال اقدام کرد.

قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام نیز در این مراسم با اشاره به اهمیت اصلاح هندسی شهرها، ساماندهی بافت های فرسوده و مدیریت پسماندها اظهار داشت: پذیرش ارزیابی کارشناسان و حاکمیت قانون باید در اولویت برنامه ریزی برای توسعه شهری قرار گیرد.

کشتارگاه دام شهر ایلام تعطیل شد

وی تصریح کرد: بحث معارض شدن مردم در حال تبدیل شدن به یک فرهنگ است و به مانعی برای توسعه استان تبدیل شده است.

استاندار ایلام اظهار کرد: در اجرای طرح های مختلف باید قواعد و روش های انجام کار مد نظر قرار گیرند اما برخی خود متخصص همه امور شده و خواستار اعمال نظراتشان هستند.

وی تاکید کرد: از همه مردم استان ایلام تقاضا می شود به عنوان مردمی که هزاران شهید تقدیم اسلام و انقلاب کرده اند روال را تغییر دهند و کار کارشناسی و قانون را جایگزین عقاید خود کنند.

قاسم سلیمانی دشتکی با بیان اینکه کشتارگاه دام شهر ایلام به فردی که اهلیت لازم را نداشت واگذار و درنهایت با تعطیلی مواجه شد، اظهار کرد: تعطیلی این کشتارگاه مشکلات بهداشتی و زیست محیطی زیادی برای مردم شهر ایلام ایجاد می کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حذف محدوده زوج و فرد قطعی نیست

حذف محدوده زوج و فرد قطعی نیست

رئیس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای شهر تهران با اشاره به اینکه حذف محدوده زوج و فرد قطعی نیست گفت: موضوع طرح ترافیک و زوج و فرد مواردی است که بر اساس قانون باید شورای عالی ترافیک تهران تصمیم‌گیری کند.
فرانسه و آمریکا طلایه داران واگذاری آموزش به بخش غیر دولتی

فرانسه و آمریکا طلایه داران واگذاری آموزش به بخش غیر دولتی

رئیس مرکز تربیت مربی و پژوهشهای سازمان آموزش و پرورش فنی و حرفه ای کشور گفت: واگذاری آموزش به بخش دولتی درحالی که در کشورهای توسعه یافته تا 96 درصد دنبال شده است و کشورهایی نظیر آمریکا و فرانسه کمتر از 5 درصد تولی گری آموزش را به بخش دولتی سپرده اند، نظام آموزشی ایران با بهره وری حداقلی در اختیار دولتی هاست.