کد خبر: ۷۶۹۳۰
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰
شهردار ایلام خبر داد
شهردار ایلام از هزینه ۴۰ میلیارد ریالی برای ناوگان جدید خدمات شهری ایلام خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، در مراسمی از ناوگان جدید خدمات شهری ایلام رونمایی شد.

طالب صادقیان شهردار ایلام در حاشیه این مراسم اظهار داشت: به منظور مدیریت پسماند و جمع آوری زباله در بازده زمانی کوتاه مدت نسبت به تقویت ناوگان خدمات شهری اقدام شده است.

وی افزود: در این خصوص مدیریت شهرداری ایلام با شورای شهر نسبت به خرید ۱۱ دستگاه حمل زباله، دستگاه جارو زن، دستگاه باکس شور و نمک پاش با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال اقدام کرد.

قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام نیز در این مراسم با اشاره به اهمیت اصلاح هندسی شهرها، ساماندهی بافت های فرسوده و مدیریت پسماندها اظهار داشت: پذیرش ارزیابی کارشناسان و حاکمیت قانون باید در اولویت برنامه ریزی برای توسعه شهری قرار گیرد.

کشتارگاه دام شهر ایلام تعطیل شد

وی تصریح کرد: بحث معارض شدن مردم در حال تبدیل شدن به یک فرهنگ است و به مانعی برای توسعه استان تبدیل شده است.

استاندار ایلام اظهار کرد: در اجرای طرح های مختلف باید قواعد و روش های انجام کار مد نظر قرار گیرند اما برخی خود متخصص همه امور شده و خواستار اعمال نظراتشان هستند.

وی تاکید کرد: از همه مردم استان ایلام تقاضا می شود به عنوان مردمی که هزاران شهید تقدیم اسلام و انقلاب کرده اند روال را تغییر دهند و کار کارشناسی و قانون را جایگزین عقاید خود کنند.

قاسم سلیمانی دشتکی با بیان اینکه کشتارگاه دام شهر ایلام به فردی که اهلیت لازم را نداشت واگذار و درنهایت با تعطیلی مواجه شد، اظهار کرد: تعطیلی این کشتارگاه مشکلات بهداشتی و زیست محیطی زیادی برای مردم شهر ایلام ایجاد می کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.