کد خبر: ۷۶۹۲۷
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴
فرمانده انتظامی شهرستان ملکشاهی خبر داد
فرمانده انتظامی شهرستان ملکشاهی از غرق شدن یک جوان در آبشار «اما» در شهرستان ملکشاهی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ خسرو تنها در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در پی اطلاع واصله مبنی بر یک مورد غرق شدن در پایین تر از آبشار «اما» در شهرستان ملکشاهی، بلافاصله اکیپی از ماموران انتظامی شهرستان در محل حاضر که در بدو ورود جنازه یک جوان را که داخل آب غرق شده بود مشاهده کردند.

وی افزود: با تحقیقات از حاضران در محل وحسب اظهار ات همراهان متوفی، مشخص شد که متوفی به همراه سه نفر از دوستانش از ایلام به سمت سد چم گردلان آمده و در منطقه ممنوعه اقدام به شناکردن نموده که در داخل آب غرق شده است.

سرهنگ تنها در پایان از همه خانواده ها خواست که مراقب جوانان خود باشند و اجازه ندهند در مناطق ممنوعه شنا کنند.
برچسب ها: شهرفردا ، ایلام ، غرق شدگی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حذف محدوده زوج و فرد قطعی نیست

حذف محدوده زوج و فرد قطعی نیست

رئیس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای شهر تهران با اشاره به اینکه حذف محدوده زوج و فرد قطعی نیست گفت: موضوع طرح ترافیک و زوج و فرد مواردی است که بر اساس قانون باید شورای عالی ترافیک تهران تصمیم‌گیری کند.
فرانسه و آمریکا طلایه داران واگذاری آموزش به بخش غیر دولتی

فرانسه و آمریکا طلایه داران واگذاری آموزش به بخش غیر دولتی

رئیس مرکز تربیت مربی و پژوهشهای سازمان آموزش و پرورش فنی و حرفه ای کشور گفت: واگذاری آموزش به بخش دولتی درحالی که در کشورهای توسعه یافته تا 96 درصد دنبال شده است و کشورهایی نظیر آمریکا و فرانسه کمتر از 5 درصد تولی گری آموزش را به بخش دولتی سپرده اند، نظام آموزشی ایران با بهره وری حداقلی در اختیار دولتی هاست.