کد خبر: ۷۶۸۴۸
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۵
مدیر فرودگاه شهرکرد گفت: طرح مطالعاتی توسعه زیرساخت‌های فرودگاه شهرکرد آغاز شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سروش سلیمی در شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی استان اظهار داشت: با آغاز طرح مطالعاتی فرودگاه شهرکرد افزایش باند فرودگاه به طول یک کیلومتر و اصلاح دور برگردان فرودگاه از مهمترین پروژه‌های در دست اقدام است.

وی با اشاره به افزایش تعداد پروازهای فرودگاه افزود: براساس برنامه‌ریزی دفتر هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران تعداد پروازهای فرودگاه شهرکرد افزایش نی‌یابد.

مدیر فرودگاه شهرکرد بیان کرد: عدم ارتقاء تعداد پروازها باعث اتلاف امکانات و زیرساخت‌های موجود در فرودگاه شهرکرد می‌شود.

سلیمی با اشاره به راه‌اندازی پرواز شهرکرد - کویت خاطرنشان کرد: اقداماتی در راستای راه‌اندازی پرواز شهرکرد ـ کویت و راه‌اندازی مجدد پرواز شهرکرد ـ عسلویه در حال انجام است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

کارشناس بازار مسکن گفت: درحالیکه در دنیا راهکارهایی نظیر تعیین اجاره‌بهای مسکن در مناطق مختلف شهری، تعیین دفعات و حداکثر میزان افزایش اجاره‌بها و نیز تعیین شرایط فسخ و تمدید قرارداد اجاره برای حمایت از مستاجران تدوین شده رشد اجاره بها در ایران تابع تورم عمومی و تورم مسکن است.
توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه فضای سبز شهری یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهرها تلقی می شود که با انتخاب گونه‌های درست جنگلی می‌تواند نقش ریه‌های کلانشهر آلوده به دود و ماشین را ایفا کند و در تقویت آب سفره های زیر زمینی نیز موثر باشد.