کد خبر: ۷۶۸۴۷
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۱
معاون هواشناسی استان چهارمحال و بختیاری گفت: گرد و غبار رقیق با منشأ خارجی چهارمحال و بختیاری را فرا می‌گیرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهرداد قطره در گفت‌وگو با خبرنگاران در شهرکرد اظهار داشت: از امروز بعد از ظهر گرد و غبار رقیق با منشأخارجی از کشور عراق در برخی از ساعات سبب کاهش دید افقی و کاهش کیفیت هوا می‌شود که این وضعیت تا فردا ادامه دارد.

وی افزود: همچنین روز پنجشنبه احتمال رگبار پراکنده و خفیف در برخی از مناطق استان به ویژه مناطق شرقی استان پیش‌بینی می‌شود.

معاون هواشناسی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به روند افزایش دما بیان کرد: دمای هوا بین یک تا 2 درجه افزایش می‌یابد که امروز صبح حداقل دما در شهرکرد 8 درجه بالای صفر و حداکثر دیروز نیز در شهرکرد به 31 درجه بالای صفر و در لردگان به 35 درجه بالای صفر رسید.

قطره با بیان اینکه بارش مؤثری تا پایان سال زراعی در استان پیش‌بینی نمی‌شود، خاطرنشان کرد: میزان بارش در استان نسبت به سال گذشته 42 درصد کاهش و نسبت به میانگین بلندمدت با کاشه 46 درصد مواجه است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رکود به بازار مسکن بازگشت

رکود به بازار مسکن بازگشت

کاهش قدرت خرید متقاضیان مهمترین دلیلی است که باعث شده از بازار مسکن پایتخت برای ششمین ماه متوالی با افت قابل ملاحظه حجم معاملات روبه‌رو شود به طوری که گفته می شود تعداد معاملات خرید آپارتمان در آبان ماه امسال به کمترین میزان خود طی دست‌کم چهار سال گذشته رسیده است .
دانشگاه تهران پتانسیل ثبت جهانی دارد

دانشگاه تهران پتانسیل ثبت جهانی دارد

شهردار تهران صبح امروز با حضور در دانشگاه تهران در مراسم افتتاح و بهره‌برداری پروژه‌های مقاوم‌سازی، بهسازی و تجهیز ساختمان دانشکده حقوق و علوم سیاسی شرکت کرد.