کد خبر: ۷۶۸۴۷
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۱
معاون هواشناسی استان چهارمحال و بختیاری گفت: گرد و غبار رقیق با منشأ خارجی چهارمحال و بختیاری را فرا می‌گیرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهرداد قطره در گفت‌وگو با خبرنگاران در شهرکرد اظهار داشت: از امروز بعد از ظهر گرد و غبار رقیق با منشأخارجی از کشور عراق در برخی از ساعات سبب کاهش دید افقی و کاهش کیفیت هوا می‌شود که این وضعیت تا فردا ادامه دارد.

وی افزود: همچنین روز پنجشنبه احتمال رگبار پراکنده و خفیف در برخی از مناطق استان به ویژه مناطق شرقی استان پیش‌بینی می‌شود.

معاون هواشناسی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به روند افزایش دما بیان کرد: دمای هوا بین یک تا 2 درجه افزایش می‌یابد که امروز صبح حداقل دما در شهرکرد 8 درجه بالای صفر و حداکثر دیروز نیز در شهرکرد به 31 درجه بالای صفر و در لردگان به 35 درجه بالای صفر رسید.

قطره با بیان اینکه بارش مؤثری تا پایان سال زراعی در استان پیش‌بینی نمی‌شود، خاطرنشان کرد: میزان بارش در استان نسبت به سال گذشته 42 درصد کاهش و نسبت به میانگین بلندمدت با کاشه 46 درصد مواجه است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

کارشناس بازار مسکن گفت: درحالیکه در دنیا راهکارهایی نظیر تعیین اجاره‌بهای مسکن در مناطق مختلف شهری، تعیین دفعات و حداکثر میزان افزایش اجاره‌بها و نیز تعیین شرایط فسخ و تمدید قرارداد اجاره برای حمایت از مستاجران تدوین شده رشد اجاره بها در ایران تابع تورم عمومی و تورم مسکن است.
توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه فضای سبز شهری یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهرها تلقی می شود که با انتخاب گونه‌های درست جنگلی می‌تواند نقش ریه‌های کلانشهر آلوده به دود و ماشین را ایفا کند و در تقویت آب سفره های زیر زمینی نیز موثر باشد.