کد خبر: ۷۶۸۴۷
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۱
معاون هواشناسی استان چهارمحال و بختیاری گفت: گرد و غبار رقیق با منشأ خارجی چهارمحال و بختیاری را فرا می‌گیرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهرداد قطره در گفت‌وگو با خبرنگاران در شهرکرد اظهار داشت: از امروز بعد از ظهر گرد و غبار رقیق با منشأخارجی از کشور عراق در برخی از ساعات سبب کاهش دید افقی و کاهش کیفیت هوا می‌شود که این وضعیت تا فردا ادامه دارد.

وی افزود: همچنین روز پنجشنبه احتمال رگبار پراکنده و خفیف در برخی از مناطق استان به ویژه مناطق شرقی استان پیش‌بینی می‌شود.

معاون هواشناسی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به روند افزایش دما بیان کرد: دمای هوا بین یک تا 2 درجه افزایش می‌یابد که امروز صبح حداقل دما در شهرکرد 8 درجه بالای صفر و حداکثر دیروز نیز در شهرکرد به 31 درجه بالای صفر و در لردگان به 35 درجه بالای صفر رسید.

قطره با بیان اینکه بارش مؤثری تا پایان سال زراعی در استان پیش‌بینی نمی‌شود، خاطرنشان کرد: میزان بارش در استان نسبت به سال گذشته 42 درصد کاهش و نسبت به میانگین بلندمدت با کاشه 46 درصد مواجه است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خاص‌ترین‌ اتومبیل فراری جهان / تصاویر

خاص‌ترین‌ اتومبیل فراری جهان / تصاویر

اتومبیل فراری 166MM با کد 212متعلق به یکی از کلکسیونرهای مشهور اروپا است و در حراجی ساتبی به قیمتی گزاف خریداری شده، توسط کنت جیانینو مارزوتی مهندس فقید ایتالیایی از روی یک هواپیمای جنگی طراحی شده و در مسابقات سرعت توسکانی سال 1951 موفق به کسب رتبه نخست جام شده است.
مراسم برترین‌های لیگ هفدهم فوتبال / تصاویر

مراسم برترین‌های لیگ هفدهم فوتبال / تصاویر

برترین‌های فوتبال ایران در فصل ۹۷-۹۶ طی مراسمی در سالن همایش‌های برج میلاد معرفی شدند.