کد خبر: ۷۶۸۲۱
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خبر داد
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از احصا و بازرسی سازه های موقت شهر یاسوج خبر داد
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عزیز فیلی در نشست شورای فنی استان افزود: با محوریت راه و شهرسازی، سازمان نظام مهندسی و شهرداری یاسوج طرح بازرسی از سازه های موقت در شهر یاسوج اجرایی می شود.

فیلی با بیان اینکه سازه های موقت در شهر مشهود بوده و خطرات بالقوه ای را نیز به همراه دارند، ابراز داشت: اخطار کتبی توسط شهرداری در این موارد داده خواهد شد و متخلفین نیز به مراجع قضایی معرفی می شوند.

معاون عمرانی استاندار با اشاره به اینکه نظارت صحیح و تخصص محور در پروژه های دولتی و ساخت و سازهای عمومی مورد تاکید است، ابراز داشت: باید جایگاه مشاور و نظارت صحیح در تمامی پروژه های دولتی دیده شود و کنترل کیفی نیز به شکل مطلوبی عملیاتی شود.

فیلی افزود: ‌هیچ دستگاهی نباید در قالب عناوینی مانند صرفه جویی از کیفیت کار بزند و نظارت دقیق بر این موارد نیز مورد تاکید است.

فیلی خواستار نظارت کارشناسی شده بر ساخت و سازهای عمومی شد و گفت: در این بخش نیز اقدام کارشناسی با نگاه به ساخت و سازهای مقاوم، اصولی و قانون محور ضروری است.

معاون عمرانی استاندار با اشاره به پروژه ها و حوزه پیمانکاری، گفت: همچنین پروزه ها باید کارفرمای مرتبط با خود را داشته باشند و دستگاه های نظارتی در پروژه های بالای یک میلیارد تومان کنترل ویژه ای را اجرایی کنند.

وی افزود: در برخی از دستگاه ها، خود دستگاه به عنوان کارفرما فعالیت دارد که در این موارد نیز باید اقدامات کنترلی و نظارتی اعمال شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات افزایش سن ازدواج در ایران

تبعات افزایش سن ازدواج در ایران

از آسیب‌های افزایش سن ازدواج می‌توان به افزایش ارتباط آزاد با جنس مخالف و دوستی‌های خارج از عرف و چارچوب‌های فرهنگی اشاره کرد.
آخرین مهلت رانندگان تاکسی برای دریافت کارت هوشمند سوخت

آخرین مهلت رانندگان تاکسی برای دریافت کارت هوشمند سوخت

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: تمامی رانندگان تاکسی باید تا آخر آذر سال جاری پروانه هوشمند تاکسی دریافت کنند.