کد خبر: ۷۶۶۹۷
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰
مدیرکل راهداری و حمل و نقل و جاده‌ای استان مرکزی خبر داد
مدیرکل راهداری و حمل و نقل و جاده‌ای استان مرکزی از رفع مشکلات صنفی رانندگان کامیون و تریلی در استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی زندی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگاران در اراک با اشاره به رفع مشکلات صنفی رانندگان کامیون اظهار کرد: در هفته گذشته شاهد اعتراضات صنفی رانندگان کامیون و تریلی در استان و برخی شهرهای کشور بودیم که خوشبختانه با پیگیری‌های انجام شده، این مشکلات تا حدودی برطرف شده است.

وی تصریح کرد: اضافه تناژ و کم بود نرخ کرایه از مهم‌ترین مشکلات فعالان این صنف بود که با پیگیری‌های انجام شده در بحث تناژ و اضافه بار در بخش نامه‌ای میزان اضافه بار به حالت قبل برگشت و در استان مرکزی هم اجرا می‌شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل و جاده‌ای استان مرکزی اظهارکرد: میزان کرایه حمل بار کامیون‌ها و تریلی‌ها نیز ۲۰ درصد افزایش یافته که شامل رانندگان استان مرکزی هم می‌شود.
زندی‌فر با اشاره به اینکه حق بیمه پرداختی رانندگان از ۴۰۰ هزار تومان به ۲۰۰ هزار تومان کاهش یافت و قابل اجراست، گفت: مطابق تصمیم وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی بازنشستگی و سختی کار رانندگان کامیون با ۲۵ سال سابقه و ۵۵ سال سن اجرا خواهد شد.
به گفته وی در بحث قیمت لوازم یدکی نیزبا توافق وزیر صنعت معدن و تجارت و وزیر راه و شهرسازی قیمت‌ها کاهش یافته و این تعدیل قیمت‌ها در بخشنامه‌ای درحال اجراست.


برچسب ها: شهرفردا ، مرکزی ، راهداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.