کد خبر: ۷۶۶۹۰
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۵
مسئول ایستگاه سنجش آلودگی یزد:
مسئول ایستگاه سنجش آلودگی هوای استان یزد با اشاره به اینکه میزان غلظت ذرات هوا 1.5 برابر حد مجاز است، گفت: شاخص کیفی هوا در حالت ناسالم برای گروه‌های حساس قرارگرفته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید مصطفی میرزاده در گفتگو با خبرنگاران در یزد، در خصوص میزان آلایندگی‌های هوای استان یزد، گفت: بر اساس پیش‌بینی‌های هواشناسی مبنی بر وزش بادهای نسبتاً شدید در بعضی از ساعات در استان یزد، طبق آخرین اطلاعات به‌دست‌آمده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوا، این پدیده موجب بالا رفتن ذرات معلق گردوغبار در بعضی ساعات در استان یزد گردیده است.

وی شاخص کیفی هوا در ساعت هشت صبح امروز را برای شهر یزد و شهرستان‌های میبد، اردکان و بافق ناسالم دانست و افزود: شاخص کیفی هوا در حالت ناسالم برای گروه‌های حساس قرارگرفته است و میزان غلظت ذرات هوا 1.5 برابر حد مجاز رسیده است.

مسئول ایستگاه سنجش آلودگی هوای استان یزد تصریح کرد: با توجه به شرایط موجود، گروه‌های حساس، بیماران تنفسی، بیماران قلبی، کودکان و سالخوردگان از هرگونه تردد غیرضروری حتی‌المقدور خودداری نمایند.

میرزاده در پایان خاطرنشان کرد: این شرایط با توجه به ‌پیش‌بینی‌های هواشناسی پایدار نبوده و در بعضی ساعات به‌طور موقت موجب تغییر شاخص کیفی هوا شده و برطرف خواهد شد.
برچسب ها: شهرفردا ، یزد ، هواشناسی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.