کد خبر: ۷۶۶۹۰
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۵
مسئول ایستگاه سنجش آلودگی یزد:
مسئول ایستگاه سنجش آلودگی هوای استان یزد با اشاره به اینکه میزان غلظت ذرات هوا 1.5 برابر حد مجاز است، گفت: شاخص کیفی هوا در حالت ناسالم برای گروه‌های حساس قرارگرفته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید مصطفی میرزاده در گفتگو با خبرنگاران در یزد، در خصوص میزان آلایندگی‌های هوای استان یزد، گفت: بر اساس پیش‌بینی‌های هواشناسی مبنی بر وزش بادهای نسبتاً شدید در بعضی از ساعات در استان یزد، طبق آخرین اطلاعات به‌دست‌آمده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوا، این پدیده موجب بالا رفتن ذرات معلق گردوغبار در بعضی ساعات در استان یزد گردیده است.

وی شاخص کیفی هوا در ساعت هشت صبح امروز را برای شهر یزد و شهرستان‌های میبد، اردکان و بافق ناسالم دانست و افزود: شاخص کیفی هوا در حالت ناسالم برای گروه‌های حساس قرارگرفته است و میزان غلظت ذرات هوا 1.5 برابر حد مجاز رسیده است.

مسئول ایستگاه سنجش آلودگی هوای استان یزد تصریح کرد: با توجه به شرایط موجود، گروه‌های حساس، بیماران تنفسی، بیماران قلبی، کودکان و سالخوردگان از هرگونه تردد غیرضروری حتی‌المقدور خودداری نمایند.

میرزاده در پایان خاطرنشان کرد: این شرایط با توجه به ‌پیش‌بینی‌های هواشناسی پایدار نبوده و در بعضی ساعات به‌طور موقت موجب تغییر شاخص کیفی هوا شده و برطرف خواهد شد.
برچسب ها: شهرفردا ، یزد ، هواشناسی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو از انعقاد قرارداد این شرکت با دبیرخانه جشنواره تئاتر خبر داد.
انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

در مراسم انعقاد توافقنامه تامین قطارهای خط ۷ متروی تهران که امروز با حضور شهردار و رئیس شورای شهر تهران برگزار شد، قرار ساخت ۳۷۶ واگن برای متروی تهران گذاشته شد.