کد خبر: ۷۶۶۷۲
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۲
با اعتبار 1.8 میلیارد ریال
سه پروژه برق‌رسانی با اعتباری به مبلغ یک میلیارد و 877 میلیون ریال در شهرستان شاهرود اجرا شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مدیر توزیع برق شهرستان شاهرود در گفت‌وگو با خبرنگاران در شاهرود اظهار داشت: پروژه نصب پست هوایی مسجد جامع در خیابان رزمندگان با احداث 160 متر خط 20 کیلوولت هوایی، 100 متر شبکه فشار ضعیف، یک دستگاه ترانس 200 کیلوولت آمپر و سه سرخط فشار ضعیف با هزینه‌ای به مبلغ 489 میلیون ریال افتتاح شد.

احمد یوسفی در ادامه به طرح بازسازی پست زمینی راهنمایی و رانندگی اشاره کرد و افزود: مرمت ساختمان، تعویض تابلوی فشار ضعیف و سلول‌های 20 کیلوولت، از اقدامات مهم این پروژه است که با مبلغ 833 میلیون ریال عملیاتی شده است.

وی همچنین با بیان اینکه ایستگاه هوایی توزیع برق اندیشه در خیابان شهید نواب این شهرستان با مبلغ 555 میلیون ریال به بهره‌برداری رسید، اظهار داشت: در این راستا، اقداماتی ازجمله احداث 410 متر خط فشار متوسط، 52 متر شبکه فشار ضعیف، یک دستگاه پست هوائی به قدرت 160 کیلوولت آمپر و دو سر خط فشار ضعیف صورت گرفته است.

مدیر توزیع برق شهرستان شاهرود یادآور شد: افزایش ضریب اطمینان خطوط برق‌رسانی و ارتقای کیفیت ولتاژ برق مشترکان موجود، از زمره اهداف اجرای این پروژه‌ها به شمار می‌رود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

کارشناس بازار مسکن گفت: درحالیکه در دنیا راهکارهایی نظیر تعیین اجاره‌بهای مسکن در مناطق مختلف شهری، تعیین دفعات و حداکثر میزان افزایش اجاره‌بها و نیز تعیین شرایط فسخ و تمدید قرارداد اجاره برای حمایت از مستاجران تدوین شده رشد اجاره بها در ایران تابع تورم عمومی و تورم مسکن است.
توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه فضای سبز شهری یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهرها تلقی می شود که با انتخاب گونه‌های درست جنگلی می‌تواند نقش ریه‌های کلانشهر آلوده به دود و ماشین را ایفا کند و در تقویت آب سفره های زیر زمینی نیز موثر باشد.