کد خبر: ۷۶۶۵۷
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۸
مدیرکل میراث فرهنگی خراسان جنوبی خبر داد
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان جنوبی گفت: ۲۳ واحد اقامتگاه بوم گردی در خراسان‌جنوبی با ظرفیت ۶۵۰ نفر آماده ارائه خدمت به مسافران نوروزی است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسن رمضانی اظهار کرد: با توجه به اینکه بعد از ماه مبارک رمضان سفرهای تابستانی آغاز می‌شود، میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان جنوبی برای پذیرایی از مهمان و مسافران تابستانی آماده می‌شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان جنوبی بیان کرد: یکی از مهم‌ترین اقدامات اداره کل میراث فرهنگی برای ایام تابستان بازدید کارشناسان نظارتی از تأسیسات گردشگری است.

رمضانی ادامه داد: این بازدیدها شامل هتل‌ها، مهمان‌پذیرها، رستوران‌های میان راهی، دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی، سفره‌خانه‌های سنتی و مجتمع‌های بین‌راهی خراسان جنوبی می‌شود تا از کیفیت و کمیت ارائه خدمات آنان اطمینان حاصل شود.

وی افزود : همچنین کارشناسان حوزه معاونت گردشگری به سؤالات و انتقادات مسافران و گردشگران پاسخ گفته و به شکایات احتمالی آنان رسیدگی می‌کنند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان جنوبی گفت: جمع‌آوری آمار و اطلاعات ستاد اجرایی خدمات سفر و هماهنگی با دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی خراسان جنوبی جهت برگزاری تورهای بیرجند گردی و استان گردی را برای ایام تابستان خواهیم داشت.

رمضانی در زمینه زیرساخت‌های لازم برای حضور گردشگران و مسافران تابستان ۹۷، اظهار کرد: مجتمع‌های گردشگری، هتل‌ها، مهمان‌پذیرها، دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی، رستوران‌های بین‌راهی، اقامتگاه‌های بوم گردی و موزه‌های استان آمادگی لازم را برای پذیرایی از مسافران دارند.

وی بیان کرد: در خراسان جنوبی ۹ هتل(سه ستاره، دوستاره و یک ستاره) با تعداد ۲۴۹اتاق و ۶۴۹تخت، یک مجتمع گردشگری سه ستاره ۳۸ اتاقه با مجموع ۵۸ تخت در شهرستان طبس، ۲۵ دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری و ۵۰ رستوران میان راهی وجود دارد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان جنوبی ادامه داد: یکی از مهم‌ترین ظرفیت‌های گردشگری خراسان جنوبی اقامتگاه‌های بوم گردی است که فضای مناسبی را برای حضور گردشگران و مسافران فراهم می‌کند.

رمضانی افزود: در خراسان جنوبی ۲۳ واحد اقامتگاه بوم گردی با ظرفیت ۶۵۰ نفر آماده ارائه خدمت به مسافران و گردشگران است.

وی یادآور شد: همچنین در ایام تابستان موزه‌های خراسان جنوبی، بازارچه صنایع‌دستی در باغ اکبریه و خانه صنایع‌دستی در باغ رحیم‌آباد جهت بازدید از مسافران و گردشگران آماده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات افزایش سن ازدواج در ایران

تبعات افزایش سن ازدواج در ایران

از آسیب‌های افزایش سن ازدواج می‌توان به افزایش ارتباط آزاد با جنس مخالف و دوستی‌های خارج از عرف و چارچوب‌های فرهنگی اشاره کرد.
آخرین مهلت رانندگان تاکسی برای دریافت کارت هوشمند سوخت

آخرین مهلت رانندگان تاکسی برای دریافت کارت هوشمند سوخت

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: تمامی رانندگان تاکسی باید تا آخر آذر سال جاری پروانه هوشمند تاکسی دریافت کنند.