کد خبر: ۷۶۵۹۷
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۲
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال مجموع حادثه دیدگان در حوادث استان یک هزار و ۴۷۹ نفر بوده‌اند که از این تعداد ۴۹ نفر مربوط به حوادث شهری، ۴۵۵ نفر حوادث جاده‌ای و ۸۷۲ نفر مربوط به حوادث سیل و آبگرفتگی بوده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرحیم شهریاری در گفت‌وگو با خبرنگاران در بیرجند اظهار داشت: از ابتدای امسال 269 مورد حادثه در خراسان جنوبی به وقوع پیوسته است.

وی با بیان اینکه 148 مورد از این حوادث مربوط به جاده‌های استان بوده است افزود: همچنین از مجموع حوادث به وقوع پیوسته 38 مورد مربوط به سیل و آبگرفتگی بوده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی به آمار کل حادثه دیدگان از ابتدای امسال تاکنون اشاره و بیان کرد: از ابتدای امسال کل حادثه دیدگان در حوادث استان یک هزار و 479نفر بوده‌اند.

شهریاری تصریح کرد: از این تعداد حادثه دیده 49 نفر مربوط به حوادث شهری، 455 نفر حوادث جاده‌ای، 872 نفر مربوط به حوادث سیل و آبگرفتگی و مابقی مربوط به سایر حوادث بوده است.

وی با بیان اینکه در این حوادث 99 نفر اسکان یافتند خاطرنشان کرد: کل عملیات راهسازی در حوادث جاده‌ای 41 مورد بوده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی مجموع تیم‌های عملیاتی اعزام شده را 410 تیم عنوان کرد و یادآور شد: تعداد نیروهای عملیاتی اعزام شده نیز یک هزار و 93 نفر هستند.

شهریاری اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون 211 دستگاه آمبولانس به مناطق مختلف اعزام شدند.

وی با اشاره به درمان بیماران پوستی در برخی از روستاهای شهرستان درمیان افزود: با حضور پزشک داوطلب هلال احمر بیماران پوستی روستاهای ذکری و گل نی شهرستان درمیان تحت درمان قرار گرفتند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: از صبح پنج شنبه به مدت 2 روز 10 نفر از داوطلبین و پرسنل جمعیت هلال احمر در قالب کاروان سلامت به روستاهای ذکری و گل نی از توابع شهرستان درمیان اعزام شدند.

شهریاری بیان کرد: با توجه به بیماری پوستی شایع در منطقه تیم اعزامی با رویکرد درمان این بیماری با همراهی  پزشک متخصص پوست از دانشگاه علوم پزشکی تهران به محل اعزام شدند.

وی افزود: تیم اعزامی به بررسی، درمان و آموزش بیش از 60 نفر از بیمارن اهالی روستای مذکور پرداخت و کلاه آفتابی، داروهای مورد نیاز از قبیل کرم‌های ضد آفتاب و مرطوب کننده و پمادهای مرتبط با بیماری به طور رایگان در اختیار مردم روستاها قرار گرفت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات افزایش سن ازدواج در ایران

تبعات افزایش سن ازدواج در ایران

از آسیب‌های افزایش سن ازدواج می‌توان به افزایش ارتباط آزاد با جنس مخالف و دوستی‌های خارج از عرف و چارچوب‌های فرهنگی اشاره کرد.
آخرین مهلت رانندگان تاکسی برای دریافت کارت هوشمند سوخت

آخرین مهلت رانندگان تاکسی برای دریافت کارت هوشمند سوخت

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: تمامی رانندگان تاکسی باید تا آخر آذر سال جاری پروانه هوشمند تاکسی دریافت کنند.