کد خبر: ۷۶۵۹۷
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۲
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال مجموع حادثه دیدگان در حوادث استان یک هزار و ۴۷۹ نفر بوده‌اند که از این تعداد ۴۹ نفر مربوط به حوادث شهری، ۴۵۵ نفر حوادث جاده‌ای و ۸۷۲ نفر مربوط به حوادث سیل و آبگرفتگی بوده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرحیم شهریاری در گفت‌وگو با خبرنگاران در بیرجند اظهار داشت: از ابتدای امسال 269 مورد حادثه در خراسان جنوبی به وقوع پیوسته است.

وی با بیان اینکه 148 مورد از این حوادث مربوط به جاده‌های استان بوده است افزود: همچنین از مجموع حوادث به وقوع پیوسته 38 مورد مربوط به سیل و آبگرفتگی بوده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی به آمار کل حادثه دیدگان از ابتدای امسال تاکنون اشاره و بیان کرد: از ابتدای امسال کل حادثه دیدگان در حوادث استان یک هزار و 479نفر بوده‌اند.

شهریاری تصریح کرد: از این تعداد حادثه دیده 49 نفر مربوط به حوادث شهری، 455 نفر حوادث جاده‌ای، 872 نفر مربوط به حوادث سیل و آبگرفتگی و مابقی مربوط به سایر حوادث بوده است.

وی با بیان اینکه در این حوادث 99 نفر اسکان یافتند خاطرنشان کرد: کل عملیات راهسازی در حوادث جاده‌ای 41 مورد بوده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی مجموع تیم‌های عملیاتی اعزام شده را 410 تیم عنوان کرد و یادآور شد: تعداد نیروهای عملیاتی اعزام شده نیز یک هزار و 93 نفر هستند.

شهریاری اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون 211 دستگاه آمبولانس به مناطق مختلف اعزام شدند.

وی با اشاره به درمان بیماران پوستی در برخی از روستاهای شهرستان درمیان افزود: با حضور پزشک داوطلب هلال احمر بیماران پوستی روستاهای ذکری و گل نی شهرستان درمیان تحت درمان قرار گرفتند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: از صبح پنج شنبه به مدت 2 روز 10 نفر از داوطلبین و پرسنل جمعیت هلال احمر در قالب کاروان سلامت به روستاهای ذکری و گل نی از توابع شهرستان درمیان اعزام شدند.

شهریاری بیان کرد: با توجه به بیماری پوستی شایع در منطقه تیم اعزامی با رویکرد درمان این بیماری با همراهی  پزشک متخصص پوست از دانشگاه علوم پزشکی تهران به محل اعزام شدند.

وی افزود: تیم اعزامی به بررسی، درمان و آموزش بیش از 60 نفر از بیمارن اهالی روستای مذکور پرداخت و کلاه آفتابی، داروهای مورد نیاز از قبیل کرم‌های ضد آفتاب و مرطوب کننده و پمادهای مرتبط با بیماری به طور رایگان در اختیار مردم روستاها قرار گرفت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
لحظات فراموش نشدنی جام جهانی / تصاویر

لحظات فراموش نشدنی جام جهانی / تصاویر

بدون شک تماشاگران فرانسوی خوشحالترین مردم حال حاظر کره زمین به حساب می‌آیند. جام جهانی روسیه تمام شد. اگر از تمامی عکاسان جام جهانی روسیه بپرسید که جذاب‌ترین عکس‌های جام جهانی مربوط به کدام بخش است، قطعا بخش تماشاگران را انتخاب خواهند کرد.
طرح جمع آوری اوباش تهران / تصاویر

طرح جمع آوری اوباش تهران / تصاویر

طرح جمع آوری 238 نفر از اوباش پایتخت روز دوشنبه با حضور سردار «حسین رحیمی» رئیس پلیس تهران بزرگ برگزار شد.