کد خبر: ۷۶۵۶۶
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۳
سرپرست کمیته امداد ساوه:
سرپرست کمیته امداد شهرستان ساوه گفت: مردم این شهرستان طی سال گذشته یک میلیارد و 483 میلیون و 955 هزار تومان در قالب صدقه به نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد کمک کردند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ناصر زمردی در نشست با خبرنگاران اظهار کرد: کمک به نیازمندان و محرومان در دین مبین اسلام مورد تاکید و سفارش قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: یکی از راه‌های کمک به محرومان پرداخت صدقه است که مردم از طریق پرداخت آن ضمن دور کردن بلاها، در امر خیر کمک به نیازمندان مشارکت می‌کنند.

سرپرست کمیته امداد ساوه با اشاره به اینکه صدقات مردمی بخشی از مشکل خانوارهای تحت حمایت برطرف می‌شود، ادامه داد: مردم خیر ساوه در سال گذشته یک میلیارد و 483 میلیون و 955 هزار تومان در قالب صدقه به نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد کمک کردند.

زمردی همچنین با اشاره به طرح حمایت از ایتام گفت: در این طرح یک هزار و 801 حامی  347 یتیم را زیر پوشش دارند.

به گفته وی طی سال گذشته بیش از 720 میلیون تومان توسط این حامیان به ایتام تحت حمایت کمک شده است.

وی با اشاره به اینکه مردم شهرستان ساوه در جشن عاطفه‌ها نیز بیش از 155 میلیون تومان کمک کردند، میزان جمع آوری کمک‌های مردمی در جشن نیکوکاری را نیز بیش از 645 میلیون تومان اعلام کرد.

سرپرست کمیته امداد ساوه همچنین از جمع‌آوری بیش از 2 میلیارد و 480 میلیون تومان  کمک‌های مردمی در سایر بخش‌‌ها خبر داد.

زمردی از مردم شهرستان ساوه مهم‌ترین برنامه کمیته امداد در بخش مشارکت‌های مردمی را جلب اعتماد مردمی و شفاف‌سازی عملکردها دانست.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اتخاذ تمهیدات ترافیکی برای برگزاری راهپیمایی روز قدس

اتخاذ تمهیدات ترافیکی برای برگزاری راهپیمایی روز قدس

تمهیدات ترافیکی برای برگزاری هرچه بهتر راهپیمایی روز قدس از سوی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تشریح شد.
خبر خوش برای خبرنگاران بدون طرح ترافیک

خبر خوش برای خبرنگاران بدون طرح ترافیک

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: بزودی سامانه‌ای برای ثبت نام ثبت نام از خبرنگاران برای دریافت کارت بلیت مترو اعلام خواهد شد.