کد خبر: ۷۶۵۶۵
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۳
کارشناس هواشناسی استان مرکزی خبر داد
کارشناس هواشناسی استان مرکزی از ایجاد ناپایداری در آسمان استان از روز سه‌شنبه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رضا مرادی در گفت‌وگو با خبرنگاران در اراک اظهار کرد: وضعیت هوای استان امروز عمدتاً در ساعات صبح صاف در ساعات بعدازظهر کمی تا قسمتی ابری پیش‌بینی می‌شود.

وی تصریح کرد: بررسی‌ها نشان می‌دهد از فردا ناپایداری‌ها در بخش‌هایی از کشور به‌ویژه مناطق شمال، استان‌های واقع در دامنه‌های رشته‌کوه البرز و آذربایجان‌ها و با شدت کمتر برخی نواحی غربی و مرکزی افزایش خواهد یافت.

کارشناس هواشناسی استان مرکزی افزود: در استان مرکزی این ناپایداری عمدتاً در مناطق شمال استان خواهد بود، بر این اساس فردا سه‌شنبه در ساعات صبح آسمان استان صاف و در بعدازظهر افزایش ابر و رگبارهای پراکنده باران همراه با رعدوبرق و وزش باد در برخی از نقاط استان به‌ویژه مناطق شمال استان پیش‌بینی می‌شود که این شرایط در روز چهارشنبه هم بر استان حاکم خواهد بود.

به گفته وی دمای هوا طی دو روز آینده به روند گرم شدن تدریجی خود (به‌ویژه در دمای شبانه) ادامه خواهد داد.
برچسب ها: شهرفردا ، مرکزی ، هواشناسی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.