کد خبر: ۷۶۵۶۱
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۴
کارشناس اداره کل هواشناسی یزد خبر داد
کارشناس اداره کل هواشناسی استان یزد از آغاز روند افزایش دما طی هفته آینده در سطح این استان خبر داد .
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید عباس میرحسینی در گفتگو با خبرنگاران در یزد، در خصوص پیش‌بینی وضعیت آب و هوایی استان یزد، گفت: از امروز تا روز چهارشنبه هفته جاری در ساعات بعدازظهر و شب گاهی افزایش ابر و همچنین در روز سه‌شنبه گاهی وزش باد شدید با احتمال گردوخاک و در ارتفاعات رگبار پراکنده باران پیش‌بینی شده است.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان یزد از آغاز روند افزایش دما طی هفته آینده در سطح این استان خبر داد و اظهار داشت: از پنجشنبه هفته جاری تا اوایل هفته آینده با تقویت پر ارتفاع جو حاضر، افزایش دما و گرمای بیشتری برای استان یزد پیش‌بینی شده است.

میرحسینی بابیان اینکه دمای شهر یزد دیروز بین 36 و 24 درجه سانتی‌گراد در نوسان بوده است، تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود امروز دمای بیشینه شهر یزد به 35 و روز سه‌شنبه به 37 درجه سانتی‌گراد برسد.
برچسب ها: شهرفردا ، هواشناسی ، یزد
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.