کد خبر: ۷۶۵۵۲
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۱
مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی چهارمحال وبختیاری:
مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی چهارمحال وبختیاری گفت: ۲۱۰ زندانی جرائم غیر عمد در چهارمحال و بختیاری در سال گذشته با کمک خیران آزاد شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حمید رضا حیدری در همایش نسیم مهر اظهار داشت: در استان چهارمحال و بختیاری سه زندان در شهرستان های شهرکرد، بروجن و لردگان فعال است.

مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی چهارمحال وبختیاری بیان کرد: ۲۰۰ زندانی جرائم غیر عمد در زندان های چهارمحال و بختیاری تحمل حبس می کنند.

وی بیان کرد: در سال گذشته ۲۱۰ زندانی جرائم غیر عمد در زندان های چهارمحال و بختیاری با کمک خیران و ستاد دیه آزاد شدند.

مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی چهارمحال وبختیاری با اشاره به اینکه خانواده زندانیان نیازمند کمک هستند، بیان کرد: حدود ۶۰ درصد خانواده های زندانیان چهارمحال و بختیاری نیازمند کمک هستند که باید از ظر فیت های مختلف برای کمک به آنها بهره گیری شود.

وی بیان کرد: انجمن حمایت از خانواده زندانیان نقش مهمی در کمک به خانواده زندانیان در سطح استان دارد.

مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی چهارمحال وبختیاری عنوان کرد: در حال حاضر خدمات های فرهنگی، حمایت های مالی، مشاوره ای، درمانی و ... توسط انجمن حمایت از خانواده زندانیان چهارمحال و بختیاری به خانواده زندانیان ارائه می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رکود به بازار مسکن بازگشت

رکود به بازار مسکن بازگشت

کاهش قدرت خرید متقاضیان مهمترین دلیلی است که باعث شده از بازار مسکن پایتخت برای ششمین ماه متوالی با افت قابل ملاحظه حجم معاملات روبه‌رو شود به طوری که گفته می شود تعداد معاملات خرید آپارتمان در آبان ماه امسال به کمترین میزان خود طی دست‌کم چهار سال گذشته رسیده است .
دانشگاه تهران پتانسیل ثبت جهانی دارد

دانشگاه تهران پتانسیل ثبت جهانی دارد

شهردار تهران صبح امروز با حضور در دانشگاه تهران در مراسم افتتاح و بهره‌برداری پروژه‌های مقاوم‌سازی، بهسازی و تجهیز ساختمان دانشکده حقوق و علوم سیاسی شرکت کرد.