کد خبر: ۷۶۵۵۲
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۱
مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی چهارمحال وبختیاری:
مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی چهارمحال وبختیاری گفت: ۲۱۰ زندانی جرائم غیر عمد در چهارمحال و بختیاری در سال گذشته با کمک خیران آزاد شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حمید رضا حیدری در همایش نسیم مهر اظهار داشت: در استان چهارمحال و بختیاری سه زندان در شهرستان های شهرکرد، بروجن و لردگان فعال است.

مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی چهارمحال وبختیاری بیان کرد: ۲۰۰ زندانی جرائم غیر عمد در زندان های چهارمحال و بختیاری تحمل حبس می کنند.

وی بیان کرد: در سال گذشته ۲۱۰ زندانی جرائم غیر عمد در زندان های چهارمحال و بختیاری با کمک خیران و ستاد دیه آزاد شدند.

مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی چهارمحال وبختیاری با اشاره به اینکه خانواده زندانیان نیازمند کمک هستند، بیان کرد: حدود ۶۰ درصد خانواده های زندانیان چهارمحال و بختیاری نیازمند کمک هستند که باید از ظر فیت های مختلف برای کمک به آنها بهره گیری شود.

وی بیان کرد: انجمن حمایت از خانواده زندانیان نقش مهمی در کمک به خانواده زندانیان در سطح استان دارد.

مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی چهارمحال وبختیاری عنوان کرد: در حال حاضر خدمات های فرهنگی، حمایت های مالی، مشاوره ای، درمانی و ... توسط انجمن حمایت از خانواده زندانیان چهارمحال و بختیاری به خانواده زندانیان ارائه می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خاص‌ترین‌ اتومبیل فراری جهان / تصاویر

خاص‌ترین‌ اتومبیل فراری جهان / تصاویر

اتومبیل فراری 166MM با کد 212متعلق به یکی از کلکسیونرهای مشهور اروپا است و در حراجی ساتبی به قیمتی گزاف خریداری شده، توسط کنت جیانینو مارزوتی مهندس فقید ایتالیایی از روی یک هواپیمای جنگی طراحی شده و در مسابقات سرعت توسکانی سال 1951 موفق به کسب رتبه نخست جام شده است.
مراسم برترین‌های لیگ هفدهم فوتبال / تصاویر

مراسم برترین‌های لیگ هفدهم فوتبال / تصاویر

برترین‌های فوتبال ایران در فصل ۹۷-۹۶ طی مراسمی در سالن همایش‌های برج میلاد معرفی شدند.