کد خبر: ۷۶۵۵۲
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۱
مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی چهارمحال وبختیاری:
مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی چهارمحال وبختیاری گفت: ۲۱۰ زندانی جرائم غیر عمد در چهارمحال و بختیاری در سال گذشته با کمک خیران آزاد شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حمید رضا حیدری در همایش نسیم مهر اظهار داشت: در استان چهارمحال و بختیاری سه زندان در شهرستان های شهرکرد، بروجن و لردگان فعال است.

مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی چهارمحال وبختیاری بیان کرد: ۲۰۰ زندانی جرائم غیر عمد در زندان های چهارمحال و بختیاری تحمل حبس می کنند.

وی بیان کرد: در سال گذشته ۲۱۰ زندانی جرائم غیر عمد در زندان های چهارمحال و بختیاری با کمک خیران و ستاد دیه آزاد شدند.

مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی چهارمحال وبختیاری با اشاره به اینکه خانواده زندانیان نیازمند کمک هستند، بیان کرد: حدود ۶۰ درصد خانواده های زندانیان چهارمحال و بختیاری نیازمند کمک هستند که باید از ظر فیت های مختلف برای کمک به آنها بهره گیری شود.

وی بیان کرد: انجمن حمایت از خانواده زندانیان نقش مهمی در کمک به خانواده زندانیان در سطح استان دارد.

مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی چهارمحال وبختیاری عنوان کرد: در حال حاضر خدمات های فرهنگی، حمایت های مالی، مشاوره ای، درمانی و ... توسط انجمن حمایت از خانواده زندانیان چهارمحال و بختیاری به خانواده زندانیان ارائه می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

کارشناس بازار مسکن گفت: درحالیکه در دنیا راهکارهایی نظیر تعیین اجاره‌بهای مسکن در مناطق مختلف شهری، تعیین دفعات و حداکثر میزان افزایش اجاره‌بها و نیز تعیین شرایط فسخ و تمدید قرارداد اجاره برای حمایت از مستاجران تدوین شده رشد اجاره بها در ایران تابع تورم عمومی و تورم مسکن است.
توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه فضای سبز شهری یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهرها تلقی می شود که با انتخاب گونه‌های درست جنگلی می‌تواند نقش ریه‌های کلانشهر آلوده به دود و ماشین را ایفا کند و در تقویت آب سفره های زیر زمینی نیز موثر باشد.