کد خبر: ۷۶۵۵۰
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۸
همایش حمایت از خانواده زندانیان با عنوان نسیم مهر در شهرکرد برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، همایش حمایت از خانواده زندانیان با عنوان نسیم مهر در تالار لاله شهرکرد برگزار شد.

اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری در این همایش با اشاره به اینکه حمایت از خانواده زندانیان در جامعه ضروری است، بیان کرد: حمایت از خانواده زندانیان زمینه ساز کاهش آسیب های اجتماعی در این قشر از جامعه می شود.

وی بیان کرد: حمایت از خانواده زندانیان نیازمند بهره گیری بیشتر از کمک خیران در این استان دارد.

بهره گیری از ظرفیت های سازمان های مردم نهاد برای کمک به خانواده زندانیان ضروری است

استاندار چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: بهره گیری از ظرفیت های سازمان های مردم نهاد و خیران در راستای کمک به خانواده ها زندانیان مورد توجه بیشتر قرار گیرد.

وی ادامه داد: مشکلات اقتصادی در خانواده های زندانی از مهمترین مشکلات به شمار می رود که باید زمینه حمایت بیشتر در این بخش فراهم شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: با زندانی شدن سرپرست خانواده، مشکلات اقتصادی گریبان گیر خانواده یک زندانی می شود و باید انجمن های حمایتی، خانواده های زندانیان را شناسایی کنند و در راستای حل مشکلات آنها گام بر دارند.

خیران در این همایش کمک های قابل توجهی را به خانواده زندانیان انجام دادند. در این همایش یک خیر یک زمین برای اشتغال خانواده زندانیان اهدا کرد و همچنین بیش از ۲۵۰ میلیون تومان از سوی خیران برای کمک به خانواده زندانیان پرداخت شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

کارشناس بازار مسکن گفت: درحالیکه در دنیا راهکارهایی نظیر تعیین اجاره‌بهای مسکن در مناطق مختلف شهری، تعیین دفعات و حداکثر میزان افزایش اجاره‌بها و نیز تعیین شرایط فسخ و تمدید قرارداد اجاره برای حمایت از مستاجران تدوین شده رشد اجاره بها در ایران تابع تورم عمومی و تورم مسکن است.
توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه فضای سبز شهری یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهرها تلقی می شود که با انتخاب گونه‌های درست جنگلی می‌تواند نقش ریه‌های کلانشهر آلوده به دود و ماشین را ایفا کند و در تقویت آب سفره های زیر زمینی نیز موثر باشد.