کد خبر: ۷۶۴۹۴
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۰
شهردار قرچک:
قرچک شهردار قرچک از تعریض مسیر جنوبی پل تاریخی «باقرآباد» این شهر خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محسن خرمی شریف در جمع خبرنگاران طی سخنانی اظهار داشت: طرح تعریض مسیر جنوبی پل «باقرآباد» ، روبروی پل تاریخی در دستور کار شهرداری قرار گرفت.

وی افزود: این طرح موجب افزایش باند سواره رو و سهولت در رفت و آمد عابران پیاده و امنیت آن ها می شود.

شهردار قرچک اضافه کرد: طراحی اولیه پل صورت گرفته است و شهرداری قرچک تمامی توان خود را جهت پیشرفت شهر در انجام پروژهای عمرانی به کار خواهد بست.

وی همچنین از اجرای پروژه‌های عمرانی، پیاده روسازی و کف‌پوش معابر و میادین شهر قرچک خبر داد و گفت: بازسازی و ساخت پیاده رو در برنامه های مدیریت شهری قرچک در جهت رفاه هرچه بیشتر شهروندان قرار دارد.

خرمی شریف با بیان این که عملیات بهسازی معابر می تواند، ضمن افزایش منظر شهری به ارتقا ایمنی عابران کمک کند، گفت: در پیاده روها درصدد اجرای استانداردهای این معابر هستیم و تامین نیازهای شهروندان و مطالبات آن ها از مهم ترین اصولی است که باید در نظر گرفته شود.

بر اساس این گزارش، یکی از مطالبات مردمی قرچک، همواره تعریض مسیر پل جنوبی «باقرآباد» بوده است.

پل باقرآباد، از پل های تاریخی قرچک و محل شهادت شهدای ۱۵ خرداد ۴۲ ورامین است.

برچسب ها: شهرفردا ، شهرداری ، شهردار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
«گپ دیجیتال» در انتظار تهران

«گپ دیجیتال» در انتظار تهران

شهردار تهران گفت: از قدیم هم گفته می‌شد در آینده نزدیک کسانی که با فرایند دیجیتال همراهی نکنند دچار بیماری «گپ دیجیتال» خواهند شد و این گپ امکان پیشرفت را می‌گیرد.
راه تحقق شفافیت انتشار اطلاعات است

راه تحقق شفافیت انتشار اطلاعات است

رییس شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم بهره‌گیری از فناوری‌های نوین در مدیریت شهری تاکید کرد و گفت‌: باید بهره‌گیری از فناوری‌های نوین در مدیریت شهری در دستور کار قرار گیرد و از مقاومت و یا موازی کاری پرهیز شود.