کد خبر: ۷۶۴۸۵
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۲
مدیر ساخت و توسعه راه‌های راه و شهرسازی استان مرکزی با بیان این که توسعه راه‌های روستایی با جدیت درحال انجام است گفت: عملیات اجرائی محور مواصلاتی روستای قشلاق عباس‌آباد شهرستان خنداب آغاز شد
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احمد مرزبان در جمع خبرنگاران با اشاره به فعالیت‌هایی که در زمینه توسعه راه‌های روستایی انجام می‌شود اظهار داشت: توسعه راه‌های روستایی را با تمام تلاش دنبال می‌کنیم که در این راستا عملیات اجرایی محور مواصلاتی روستای قشلاق عباس‌آباد شهرستان خنداب  نیز آغاز شد.

وی افزود: این محور به طول 6 کیلومتر در قراردادی به مبلغ 14 میلیارد ریال و با اعتبار 1 میلیارد در سال 96 آغاز شده و درحال حاضر 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی افزود : بخشی از عملیات اجرایی زیرسازی و ابنیه فنی پروژه مذکور در سال‌های گذشته اجرا شده و تکمیل باقی‌مانده آن شامل لایه اساس و آسفالت محور درحال انجام است.  

مدیر ساخت و توسعه راه‌های راه و شهرسازی استان مرکزی  تصریح کرد: مهم‌ترین هدف از احداث این محور مواصلاتی دسترسی آسان‌تر ساکنان این روستاها به مرکز بخش و صرفه‌جویی در وقت و مصرف سوخت و کاهش آلودگی است.

مرزبان بیان کرد: در تلاش هستیم مشکل معارضان با همکاری فرمانداری و بخشداری شهرستان به زودی برطرف شود.
برچسب ها: شهرفردا ، مرکزی ، شهرسازی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

کارشناس بازار مسکن گفت: درحالیکه در دنیا راهکارهایی نظیر تعیین اجاره‌بهای مسکن در مناطق مختلف شهری، تعیین دفعات و حداکثر میزان افزایش اجاره‌بها و نیز تعیین شرایط فسخ و تمدید قرارداد اجاره برای حمایت از مستاجران تدوین شده رشد اجاره بها در ایران تابع تورم عمومی و تورم مسکن است.
توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه فضای سبز شهری یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهرها تلقی می شود که با انتخاب گونه‌های درست جنگلی می‌تواند نقش ریه‌های کلانشهر آلوده به دود و ماشین را ایفا کند و در تقویت آب سفره های زیر زمینی نیز موثر باشد.