کد خبر: ۷۶۴۴۲
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان‌جنوبی
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان‌جنوبی گفت: اعتبارات تملک دارایی سرمایه ای خراسان جنوبی در سال جاری ۴۹۰ میلیارد تومان است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد هادی آرینشنبه در شورای برنامه ریزی استان اظهار کرد: سال گذشته تمام اعتبارات ۳ درصد حاصل از فروش نفت و گاز در خراسان‌جنوبی جذب شده است.

وی بیان کرد: برای سال جاری نیز تاکنون ۲۳۳ میلیارد و ۳۸۲ میلیون تومان اعتبارات هزینه‌ای خراسان‌جنوبی ابلاغ شده که برای توزیع آن باید برنامه ریزی درست و دقیقی صورت گیرد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه اعتبارات تملک دارایی سرمایه ای خراسان جنوبی در سال جاری ۴۹۰ میلیارد تومان است، ادامه داد: اعتبارات را بر اساس شاخص جمعیت و عدم برخورداری بین ۱۱ شهرستان استان توزیع کردیم.

 آرین یادآور شد: سهم شهرستان بیرجند از مجموع اعتبارات تملک استان ۲۱.۱ درصد و سهم شهرستان قاین ۱۲.۲ درصد ، سهم بشرویه ۵.۹ درصد، درمیان ۷.۹ درصد، سرایان ۶.۱ درصد، سربیشه ۶.۹ درصد، فردوس ۷.۱ درصد، نهبندان ۸.۶ درصد، خوسف ۶ درصد، زیرکوه ۷.۱ درصد و طبس ۱۱.۱ درصد تعیین شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

کارشناس بازار مسکن گفت: درحالیکه در دنیا راهکارهایی نظیر تعیین اجاره‌بهای مسکن در مناطق مختلف شهری، تعیین دفعات و حداکثر میزان افزایش اجاره‌بها و نیز تعیین شرایط فسخ و تمدید قرارداد اجاره برای حمایت از مستاجران تدوین شده رشد اجاره بها در ایران تابع تورم عمومی و تورم مسکن است.
توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه فضای سبز شهری یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهرها تلقی می شود که با انتخاب گونه‌های درست جنگلی می‌تواند نقش ریه‌های کلانشهر آلوده به دود و ماشین را ایفا کند و در تقویت آب سفره های زیر زمینی نیز موثر باشد.