کد خبر: ۷۶۴۲۳
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۰
نایب رئیس شورای شهر پردیس:
نایب رئیس شورای اسلامی شهر پردیس با اشاره به نزدیکی اتمام مهلت قانونی شورا برای انتخاب شهردار گفت: شهردار جدید پردیس این هفته معرفی می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسن لاله در گفت‌وگو با خبرنگاران در پردیس با بیان اینکه شورا برنامه ۱۶ نفر از رجال عمرانی و مدیریت شهری را برای انتخاب شهردار مورد ارزیابی دقیق قرار داده است، اظهار کرد: بر همین اساس شهردار منتخب شورا این هفته معرفی شده و عملیات عمرانی شهر با قدرت تمام از سر گرفته خواهد شد.

وی اهم رویکرد شورای شهر پردیس را توجه به زیرساخت‌ها عنوان و بیان کرد: با توجه به سونامی افزایش جمعیتی پردیس لزوم تجهیز و تأمین زیرساخت‌های بهداشتی، درمانی و ورزشی از اهمیت بیشتری برخوردار است.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر پردیس با اشاره به گره ترافیکی این شهر تصریح کرد: در همین راستا رایزنی‌هایی را با اداره راه و شهرسازی انجام داده‌ایم، ایجاد یک خروجی به اتوبان بومهن ـ تهران از خیابان فاز ۴ پارک ولایت می‌تواند بخشی از ترافیک این محله را رفع کند.

وی در پاسخ به این سؤال که شهرداری چه موقع خدمات شهری را در فازهای در‌حال اسکان جمعیتی هشت و ۱۱ شروع خواهد کرد، متذکر شد: ارائه خدمات شهری در فازهای در‌حال اجرای مسکن مهر برعهده شرکت عمران است اما به محض تکمیل این پروژه‌ها و ایجاد سرانه‌های درمانی، ورزشی و آموزشی از سوی شرکت عمران، شهرداری می‌تواند ادامه خدمات‌رسانی به این فازها را مطابق دیگر فازهای پردیس برعهده بگیرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خاص‌ترین‌ اتومبیل فراری جهان / تصاویر

خاص‌ترین‌ اتومبیل فراری جهان / تصاویر

اتومبیل فراری 166MM با کد 212متعلق به یکی از کلکسیونرهای مشهور اروپا است و در حراجی ساتبی به قیمتی گزاف خریداری شده، توسط کنت جیانینو مارزوتی مهندس فقید ایتالیایی از روی یک هواپیمای جنگی طراحی شده و در مسابقات سرعت توسکانی سال 1951 موفق به کسب رتبه نخست جام شده است.
مراسم برترین‌های لیگ هفدهم فوتبال / تصاویر

مراسم برترین‌های لیگ هفدهم فوتبال / تصاویر

برترین‌های فوتبال ایران در فصل ۹۷-۹۶ طی مراسمی در سالن همایش‌های برج میلاد معرفی شدند.