کد خبر: ۷۶۴۲۳
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۰
نایب رئیس شورای شهر پردیس:
نایب رئیس شورای اسلامی شهر پردیس با اشاره به نزدیکی اتمام مهلت قانونی شورا برای انتخاب شهردار گفت: شهردار جدید پردیس این هفته معرفی می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسن لاله در گفت‌وگو با خبرنگاران در پردیس با بیان اینکه شورا برنامه ۱۶ نفر از رجال عمرانی و مدیریت شهری را برای انتخاب شهردار مورد ارزیابی دقیق قرار داده است، اظهار کرد: بر همین اساس شهردار منتخب شورا این هفته معرفی شده و عملیات عمرانی شهر با قدرت تمام از سر گرفته خواهد شد.

وی اهم رویکرد شورای شهر پردیس را توجه به زیرساخت‌ها عنوان و بیان کرد: با توجه به سونامی افزایش جمعیتی پردیس لزوم تجهیز و تأمین زیرساخت‌های بهداشتی، درمانی و ورزشی از اهمیت بیشتری برخوردار است.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر پردیس با اشاره به گره ترافیکی این شهر تصریح کرد: در همین راستا رایزنی‌هایی را با اداره راه و شهرسازی انجام داده‌ایم، ایجاد یک خروجی به اتوبان بومهن ـ تهران از خیابان فاز ۴ پارک ولایت می‌تواند بخشی از ترافیک این محله را رفع کند.

وی در پاسخ به این سؤال که شهرداری چه موقع خدمات شهری را در فازهای در‌حال اسکان جمعیتی هشت و ۱۱ شروع خواهد کرد، متذکر شد: ارائه خدمات شهری در فازهای در‌حال اجرای مسکن مهر برعهده شرکت عمران است اما به محض تکمیل این پروژه‌ها و ایجاد سرانه‌های درمانی، ورزشی و آموزشی از سوی شرکت عمران، شهرداری می‌تواند ادامه خدمات‌رسانی به این فازها را مطابق دیگر فازهای پردیس برعهده بگیرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: پس از گذشت ۲۰ سال امروز شرکت بهره برداری مترو تهران با افتخار شاهد بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه فعال است.
راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی روز دوشنبه با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد.