کد خبر: ۷۶۳۵۴
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۲
کارشناس هواشناسی استان مرکزی خبر داد
کارشناس هواشناسی استان مرکزی گفت:بررسی نقشه‌های پیش‌یابی حاکی از کاهش نسبی ناپایداری‌ها در استان است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رضا مرادی در گفت‌وگو با خبرنگاران در اراک اظهار کرد: بررسی نقشه‌های پیش‌یابی حاکی از کاهش نسبی ناپایداری‌ها در استان است، بر این اساس آسمان استان امروز صاف در بعدازظهر در برخی نقاط افزایش ابر گاهی وزش باد پیش بینی می‌شود. 

وی تصریح کرد: فردا در ساعات صبح آسمان استان صاف تا کمی ابری و در بعدازظهر افزایش ابر و در برخی از نقاط (عمدتا جنوب استان) احتمال رگبار رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می‌شود، دوشنبه آسمان عمدتا صاف تا قسمتی ابری خواهد بود.

کارشناس هواشناسی استان مرکزی ادامه داد: بر اساس نقشه‌های فعلی از روز سه شنبه ناپایداری‌ها بطور نسبی افزایش خواهد یافت که موجب افزایش احتمال رگبار و رعدوبرق در برخی از نقاط بویژه مناطق شمال استان خواهد شد. 
به گفته وی از اواخر وقت پنجشنبه با انتقال توده گردوخاک که منشا آن نواحی جنوب عراق بود کیفیت هوا و دید افقی کاهش یافت، امروز هر چند از میزان ذرات معلق موجود در جو کاسته شده است اما روند کاهش ذرات تدریجی خواهد بود.
برچسب ها: شهرفردا ، مرکزی ، هواشناسی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رکود به بازار مسکن بازگشت

رکود به بازار مسکن بازگشت

کاهش قدرت خرید متقاضیان مهمترین دلیلی است که باعث شده از بازار مسکن پایتخت برای ششمین ماه متوالی با افت قابل ملاحظه حجم معاملات روبه‌رو شود به طوری که گفته می شود تعداد معاملات خرید آپارتمان در آبان ماه امسال به کمترین میزان خود طی دست‌کم چهار سال گذشته رسیده است .
دانشگاه تهران پتانسیل ثبت جهانی دارد

دانشگاه تهران پتانسیل ثبت جهانی دارد

شهردار تهران صبح امروز با حضور در دانشگاه تهران در مراسم افتتاح و بهره‌برداری پروژه‌های مقاوم‌سازی، بهسازی و تجهیز ساختمان دانشکده حقوق و علوم سیاسی شرکت کرد.