کد خبر: ۷۶۳۵۴
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۲
کارشناس هواشناسی استان مرکزی خبر داد
کارشناس هواشناسی استان مرکزی گفت:بررسی نقشه‌های پیش‌یابی حاکی از کاهش نسبی ناپایداری‌ها در استان است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رضا مرادی در گفت‌وگو با خبرنگاران در اراک اظهار کرد: بررسی نقشه‌های پیش‌یابی حاکی از کاهش نسبی ناپایداری‌ها در استان است، بر این اساس آسمان استان امروز صاف در بعدازظهر در برخی نقاط افزایش ابر گاهی وزش باد پیش بینی می‌شود. 

وی تصریح کرد: فردا در ساعات صبح آسمان استان صاف تا کمی ابری و در بعدازظهر افزایش ابر و در برخی از نقاط (عمدتا جنوب استان) احتمال رگبار رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می‌شود، دوشنبه آسمان عمدتا صاف تا قسمتی ابری خواهد بود.

کارشناس هواشناسی استان مرکزی ادامه داد: بر اساس نقشه‌های فعلی از روز سه شنبه ناپایداری‌ها بطور نسبی افزایش خواهد یافت که موجب افزایش احتمال رگبار و رعدوبرق در برخی از نقاط بویژه مناطق شمال استان خواهد شد. 
به گفته وی از اواخر وقت پنجشنبه با انتقال توده گردوخاک که منشا آن نواحی جنوب عراق بود کیفیت هوا و دید افقی کاهش یافت، امروز هر چند از میزان ذرات معلق موجود در جو کاسته شده است اما روند کاهش ذرات تدریجی خواهد بود.
برچسب ها: شهرفردا ، مرکزی ، هواشناسی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

کارشناس بازار مسکن گفت: درحالیکه در دنیا راهکارهایی نظیر تعیین اجاره‌بهای مسکن در مناطق مختلف شهری، تعیین دفعات و حداکثر میزان افزایش اجاره‌بها و نیز تعیین شرایط فسخ و تمدید قرارداد اجاره برای حمایت از مستاجران تدوین شده رشد اجاره بها در ایران تابع تورم عمومی و تورم مسکن است.
توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه فضای سبز شهری یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهرها تلقی می شود که با انتخاب گونه‌های درست جنگلی می‌تواند نقش ریه‌های کلانشهر آلوده به دود و ماشین را ایفا کند و در تقویت آب سفره های زیر زمینی نیز موثر باشد.