کد خبر: ۷۶۲۲۳
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۸
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی خواستار تشکیل کمیته مناسب سازی و ایمنی حمل‌ونقل در استان شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید مجتبی علوی مقدم صبح چهارشنبه در کمیسیون ایمنی حمل‌ونقل استان خواستار تشکیل کمیته  مناسب سازی و ایمنی حمل‌ و نقل استان شد و اظهار کرد: باید در این کمیته نقاط مورد  نظر پلیس و حادثه‌خیز در دستور کار قرارگرفته و تجزیه و تحلیل شود.

وی با بیان اینکه همچنین باید برای این نقاط، ایمن‌سازی کوتاه مدت در نظر گرفته شود، افزود: این راهکارها باید توسط کمیته به شورای تأمین استان ارسال شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی تاکید کرد: باید این کمیته ظرف مدت ۱۵ روز آینده تشکیل و نقاط بررسی‌شده در این کمیته تا دو ماه آینده رفع شود.

وی با بیان اینکه باید مکانی برای پلیس‌راه زیرکوه در نظر گرفته شود، افزود: همچنین ساماندهی حداقلی محورهای تفرجگاهی استان در دستور کار قرار گیرد.

علوی مقدم با بیان اینکه می‌توان با تدابیر کم هزینه، بسیاری از تصادفات را کاهش داد، تاکید کرد: ظرف یک هفته آینده تابلوی تردد کامیون ممنوع در محور دیهوک- راور نصب شود.

وی خواستار توجه دستگاه‌ها به مصوبات جلسات شد و بیان کرد: فرار از مسئولیت و انداختن وظایف به دوش دیگران قابل‌قبول نیست.

علوی مقدم با اشاره به عدم حضور برخی از مدیران متولی در کمیسیون بیان کرد: مدیران کم کار به عنوان افرادی که حقوق شهروندان را رعایت نمی کنند به رسانه‌ها و مردم واگذار می‌شوند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
لحظات فراموش نشدنی جام جهانی / تصاویر

لحظات فراموش نشدنی جام جهانی / تصاویر

بدون شک تماشاگران فرانسوی خوشحالترین مردم حال حاظر کره زمین به حساب می‌آیند. جام جهانی روسیه تمام شد. اگر از تمامی عکاسان جام جهانی روسیه بپرسید که جذاب‌ترین عکس‌های جام جهانی مربوط به کدام بخش است، قطعا بخش تماشاگران را انتخاب خواهند کرد.
طرح جمع آوری اوباش تهران / تصاویر

طرح جمع آوری اوباش تهران / تصاویر

طرح جمع آوری 238 نفر از اوباش پایتخت روز دوشنبه با حضور سردار «حسین رحیمی» رئیس پلیس تهران بزرگ برگزار شد.