کد خبر: ۷۶۲۲۳
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۸
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی خواستار تشکیل کمیته مناسب سازی و ایمنی حمل‌ونقل در استان شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید مجتبی علوی مقدم صبح چهارشنبه در کمیسیون ایمنی حمل‌ونقل استان خواستار تشکیل کمیته  مناسب سازی و ایمنی حمل‌ و نقل استان شد و اظهار کرد: باید در این کمیته نقاط مورد  نظر پلیس و حادثه‌خیز در دستور کار قرارگرفته و تجزیه و تحلیل شود.

وی با بیان اینکه همچنین باید برای این نقاط، ایمن‌سازی کوتاه مدت در نظر گرفته شود، افزود: این راهکارها باید توسط کمیته به شورای تأمین استان ارسال شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی تاکید کرد: باید این کمیته ظرف مدت ۱۵ روز آینده تشکیل و نقاط بررسی‌شده در این کمیته تا دو ماه آینده رفع شود.

وی با بیان اینکه باید مکانی برای پلیس‌راه زیرکوه در نظر گرفته شود، افزود: همچنین ساماندهی حداقلی محورهای تفرجگاهی استان در دستور کار قرار گیرد.

علوی مقدم با بیان اینکه می‌توان با تدابیر کم هزینه، بسیاری از تصادفات را کاهش داد، تاکید کرد: ظرف یک هفته آینده تابلوی تردد کامیون ممنوع در محور دیهوک- راور نصب شود.

وی خواستار توجه دستگاه‌ها به مصوبات جلسات شد و بیان کرد: فرار از مسئولیت و انداختن وظایف به دوش دیگران قابل‌قبول نیست.

علوی مقدم با اشاره به عدم حضور برخی از مدیران متولی در کمیسیون بیان کرد: مدیران کم کار به عنوان افرادی که حقوق شهروندان را رعایت نمی کنند به رسانه‌ها و مردم واگذار می‌شوند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: پس از گذشت ۲۰ سال امروز شرکت بهره برداری مترو تهران با افتخار شاهد بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه فعال است.
راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی روز دوشنبه با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد.