کد خبر: ۷۶۲۰۶
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۱
معاون استانداری سمنان:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان گفت: تصمیم رئیس‌جمهور درباره عدم انتقال اداره کل راه و ترابری به سمنان "قطعی " است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سعید ناجی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: وحدت و همدلی مهم‌ترین رویکرد دولت است و تبعیضی بین مردم در شهرستان‌های یک استان نباید قائل شود.

وی با بیان اینکه وحدت عامل اصلی پیشرفت و توسعه یک جامعه است اذعان کرد: تمام پیشرفت‌های استان سمنان درگرو وحدت و همدلی مردم این منطقه است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان بیان کرد: در شرایط فعلی اداره کل راه و ترابری باید فعالیت خود را در شهرستان شاهرود ادامه دهد و تصمیم ریاست جمهوری در این بخش قطعی است.

وی ابراز داشت: پرهیز از اختلافات سلیقه‌ای باید در دستور کار عموم مردم قرار گیرد تا بستر لازم برای پیشرفت و توسعه استان فراهم شود.

ناجی با اشاره به برخی واکنش‌های اختلاف‌برانگیز در یک هفته گذشته بیان کرد: اختلافات سلیقه‌ای مانع توسعه استان سمنان می‌شود.

وی اذعان کرد: این طرح از مدت‌ها قبل در مجلس مطرح‌شده است و نتیجه قطعی از آن به‌زودی اعلام می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
لحظات فراموش نشدنی جام جهانی / تصاویر

لحظات فراموش نشدنی جام جهانی / تصاویر

بدون شک تماشاگران فرانسوی خوشحالترین مردم حال حاظر کره زمین به حساب می‌آیند. جام جهانی روسیه تمام شد. اگر از تمامی عکاسان جام جهانی روسیه بپرسید که جذاب‌ترین عکس‌های جام جهانی مربوط به کدام بخش است، قطعا بخش تماشاگران را انتخاب خواهند کرد.
طرح جمع آوری اوباش تهران / تصاویر

طرح جمع آوری اوباش تهران / تصاویر

طرح جمع آوری 238 نفر از اوباش پایتخت روز دوشنبه با حضور سردار «حسین رحیمی» رئیس پلیس تهران بزرگ برگزار شد.