کد خبر: ۷۶۲۰۶
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۱
معاون استانداری سمنان:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان گفت: تصمیم رئیس‌جمهور درباره عدم انتقال اداره کل راه و ترابری به سمنان "قطعی " است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سعید ناجی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: وحدت و همدلی مهم‌ترین رویکرد دولت است و تبعیضی بین مردم در شهرستان‌های یک استان نباید قائل شود.

وی با بیان اینکه وحدت عامل اصلی پیشرفت و توسعه یک جامعه است اذعان کرد: تمام پیشرفت‌های استان سمنان درگرو وحدت و همدلی مردم این منطقه است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان بیان کرد: در شرایط فعلی اداره کل راه و ترابری باید فعالیت خود را در شهرستان شاهرود ادامه دهد و تصمیم ریاست جمهوری در این بخش قطعی است.

وی ابراز داشت: پرهیز از اختلافات سلیقه‌ای باید در دستور کار عموم مردم قرار گیرد تا بستر لازم برای پیشرفت و توسعه استان فراهم شود.

ناجی با اشاره به برخی واکنش‌های اختلاف‌برانگیز در یک هفته گذشته بیان کرد: اختلافات سلیقه‌ای مانع توسعه استان سمنان می‌شود.

وی اذعان کرد: این طرح از مدت‌ها قبل در مجلس مطرح‌شده است و نتیجه قطعی از آن به‌زودی اعلام می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

کارشناس بازار مسکن گفت: درحالیکه در دنیا راهکارهایی نظیر تعیین اجاره‌بهای مسکن در مناطق مختلف شهری، تعیین دفعات و حداکثر میزان افزایش اجاره‌بها و نیز تعیین شرایط فسخ و تمدید قرارداد اجاره برای حمایت از مستاجران تدوین شده رشد اجاره بها در ایران تابع تورم عمومی و تورم مسکن است.
توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه فضای سبز شهری یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهرها تلقی می شود که با انتخاب گونه‌های درست جنگلی می‌تواند نقش ریه‌های کلانشهر آلوده به دود و ماشین را ایفا کند و در تقویت آب سفره های زیر زمینی نیز موثر باشد.