کد خبر: ۷۶۱۸۳
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۲
معاون برق منطقه‌ای سمنان خبر داد
معاون بهره‌برداری شرکت برق منطقه‌ای سمنان از کاهش تلفات کل شبکه انتقال و فوق‌توزیع برق این استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حمیدرضا ترحمی در گفت‌وگو با خبرنگاران در سمنان، درصد تلفات کل شبکه انتقال و فوق توزیع استان سمنان در سال 95 را میزان 2.17 دانست و اظهار کرد: درصد تلفات کل شبکه استان در سال 96 به میزان 2.07 بوده که نسبت به سال قبل آن 0.1 درصد کاهش داشته است.

معاون بهره‌برداری شرکت برق منطقه‌ای استان سمنان ازجمله اقدامات انجام‌شده در راستای کاهش تلفات را خازن‌گذاری به‌منظور کاهش تلفات، اصلاح آرایش شبکه، انجام تست‌های ترموویژن، شست‌وشوی مقره‌ها،کنترل و مدیریت مصرف داخلی پست‌ها و مانیتورینگ دائم آن، پیگیری و بسترسازی جهت استفاده از تولید پراکنده و نصب تجهیزات اندازه‌گیری با قابلیت قرائت از راه دور و قرائت هم‌زمان کنتورها برشمرد.

ترحمی گفت: در راستای خازن‌گذاری پست‌های فوق توزیع استان سمنان در سال 96، 24Mvar (مگاوار) بانک خازنی در پست‌های 63 کیلوولت بیارجمند، 63 کیلوولت جنت‌آباد، 63 کیلوولت شرق 2 و 63 کیلوولت شهید احمدی در مدار قرار گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: همچنین اقداماتی به‌منظور در مدار آوردن خازن‌های جدید در پست‌های 63 کیلوولت گرمسار،63 کیلوولت جنوب سمنان و 63 کیلوولت امیریه انجام‌ شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات افزایش سن ازدواج در ایران

تبعات افزایش سن ازدواج در ایران

از آسیب‌های افزایش سن ازدواج می‌توان به افزایش ارتباط آزاد با جنس مخالف و دوستی‌های خارج از عرف و چارچوب‌های فرهنگی اشاره کرد.
آخرین مهلت رانندگان تاکسی برای دریافت کارت هوشمند سوخت

آخرین مهلت رانندگان تاکسی برای دریافت کارت هوشمند سوخت

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: تمامی رانندگان تاکسی باید تا آخر آذر سال جاری پروانه هوشمند تاکسی دریافت کنند.