کد خبر: ۷۶۱۸۳
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۲
معاون برق منطقه‌ای سمنان خبر داد
معاون بهره‌برداری شرکت برق منطقه‌ای سمنان از کاهش تلفات کل شبکه انتقال و فوق‌توزیع برق این استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حمیدرضا ترحمی در گفت‌وگو با خبرنگاران در سمنان، درصد تلفات کل شبکه انتقال و فوق توزیع استان سمنان در سال 95 را میزان 2.17 دانست و اظهار کرد: درصد تلفات کل شبکه استان در سال 96 به میزان 2.07 بوده که نسبت به سال قبل آن 0.1 درصد کاهش داشته است.

معاون بهره‌برداری شرکت برق منطقه‌ای استان سمنان ازجمله اقدامات انجام‌شده در راستای کاهش تلفات را خازن‌گذاری به‌منظور کاهش تلفات، اصلاح آرایش شبکه، انجام تست‌های ترموویژن، شست‌وشوی مقره‌ها،کنترل و مدیریت مصرف داخلی پست‌ها و مانیتورینگ دائم آن، پیگیری و بسترسازی جهت استفاده از تولید پراکنده و نصب تجهیزات اندازه‌گیری با قابلیت قرائت از راه دور و قرائت هم‌زمان کنتورها برشمرد.

ترحمی گفت: در راستای خازن‌گذاری پست‌های فوق توزیع استان سمنان در سال 96، 24Mvar (مگاوار) بانک خازنی در پست‌های 63 کیلوولت بیارجمند، 63 کیلوولت جنت‌آباد، 63 کیلوولت شرق 2 و 63 کیلوولت شهید احمدی در مدار قرار گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: همچنین اقداماتی به‌منظور در مدار آوردن خازن‌های جدید در پست‌های 63 کیلوولت گرمسار،63 کیلوولت جنوب سمنان و 63 کیلوولت امیریه انجام‌ شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

کارشناس بازار مسکن گفت: درحالیکه در دنیا راهکارهایی نظیر تعیین اجاره‌بهای مسکن در مناطق مختلف شهری، تعیین دفعات و حداکثر میزان افزایش اجاره‌بها و نیز تعیین شرایط فسخ و تمدید قرارداد اجاره برای حمایت از مستاجران تدوین شده رشد اجاره بها در ایران تابع تورم عمومی و تورم مسکن است.
توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه فضای سبز شهری یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهرها تلقی می شود که با انتخاب گونه‌های درست جنگلی می‌تواند نقش ریه‌های کلانشهر آلوده به دود و ماشین را ایفا کند و در تقویت آب سفره های زیر زمینی نیز موثر باشد.