کد خبر: ۷۶۱۱۹
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۰
فرمانده انتظامي شهرستان گچساران خبر داد
فرمانده انتظامي شهرستان گچساران گفت: در راستاي اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي و درخواست‌هاي مردمي، پليس اين شهرستان موفق به دستگيري 27 نفر و توقيف 8 دستگاه خودرو و 3 دستگاه موتورسيکلت کشف 4 گرم هروئين و 2 قبضه سلاح غيرمجاز شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید محمد موسوی  از اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده  این شهرستان که به مرحله اجرا گذاشته شد که منجر به دستگیری 27 نفر، توقیف 11دستگاه خودرو و موتور سیکلت، کشف سلاح غیرمجاز 2 قبضه و کشف 4 گرم هروئین شد، خبر داد.
وی در تشریح این خبر گفت: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و درخواست‌های مردمی، پلیس این شهرستان موفق به دستگیری 27 نفر و توقیف  8 دستگاه خودرو و 3 دستگاه موتورسیکلت کشف 4 گرم هروئین و کشف 2 قبضه سلاح غیرمجاز شدند.
فرمانده انتظامی گچساران با بیان اینکه ماموران در این طرح تعداد 27 نفر را دستگیرکردند عنوان کرد: پس از تشکیل پرونده مجرمین در اختیار مراجع قضایی قرار گرفتند.

وی افزود: خودروهای  و موتورسیکلت های متخلف به پارکینگ منتقل شدند و در خصوص خودروهای شیشه دودی نیزاعمال قانون گردید.
موسوی خاطرنشان کرد: ارتقای کیفی احساس امنیت در بین شهروندان، مقابله با تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر، جمع آوری معتادان  پرخطر برخورد با سارقان و ارازل اوباش و مزاحمین خیابانی در جهت آسایش مردم بوده و از اولویت های پلیس است.
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران در پایان ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس در اجرای طرحهای مختلف انتظامی، از شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه جرایم و ناهنجاری اجتماعی در شهرستان، از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم ودستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

کارشناس بازار مسکن گفت: درحالیکه در دنیا راهکارهایی نظیر تعیین اجاره‌بهای مسکن در مناطق مختلف شهری، تعیین دفعات و حداکثر میزان افزایش اجاره‌بها و نیز تعیین شرایط فسخ و تمدید قرارداد اجاره برای حمایت از مستاجران تدوین شده رشد اجاره بها در ایران تابع تورم عمومی و تورم مسکن است.
توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه فضای سبز شهری یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهرها تلقی می شود که با انتخاب گونه‌های درست جنگلی می‌تواند نقش ریه‌های کلانشهر آلوده به دود و ماشین را ایفا کند و در تقویت آب سفره های زیر زمینی نیز موثر باشد.