کد خبر: ۷۶۱۱۹
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۰
فرمانده انتظامي شهرستان گچساران خبر داد
فرمانده انتظامي شهرستان گچساران گفت: در راستاي اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي و درخواست‌هاي مردمي، پليس اين شهرستان موفق به دستگيري 27 نفر و توقيف 8 دستگاه خودرو و 3 دستگاه موتورسيکلت کشف 4 گرم هروئين و 2 قبضه سلاح غيرمجاز شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید محمد موسوی  از اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده  این شهرستان که به مرحله اجرا گذاشته شد که منجر به دستگیری 27 نفر، توقیف 11دستگاه خودرو و موتور سیکلت، کشف سلاح غیرمجاز 2 قبضه و کشف 4 گرم هروئین شد، خبر داد.
وی در تشریح این خبر گفت: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و درخواست‌های مردمی، پلیس این شهرستان موفق به دستگیری 27 نفر و توقیف  8 دستگاه خودرو و 3 دستگاه موتورسیکلت کشف 4 گرم هروئین و کشف 2 قبضه سلاح غیرمجاز شدند.
فرمانده انتظامی گچساران با بیان اینکه ماموران در این طرح تعداد 27 نفر را دستگیرکردند عنوان کرد: پس از تشکیل پرونده مجرمین در اختیار مراجع قضایی قرار گرفتند.

وی افزود: خودروهای  و موتورسیکلت های متخلف به پارکینگ منتقل شدند و در خصوص خودروهای شیشه دودی نیزاعمال قانون گردید.
موسوی خاطرنشان کرد: ارتقای کیفی احساس امنیت در بین شهروندان، مقابله با تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر، جمع آوری معتادان  پرخطر برخورد با سارقان و ارازل اوباش و مزاحمین خیابانی در جهت آسایش مردم بوده و از اولویت های پلیس است.
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران در پایان ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس در اجرای طرحهای مختلف انتظامی، از شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه جرایم و ناهنجاری اجتماعی در شهرستان، از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم ودستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خاص‌ترین‌ اتومبیل فراری جهان / تصاویر

خاص‌ترین‌ اتومبیل فراری جهان / تصاویر

اتومبیل فراری 166MM با کد 212متعلق به یکی از کلکسیونرهای مشهور اروپا است و در حراجی ساتبی به قیمتی گزاف خریداری شده، توسط کنت جیانینو مارزوتی مهندس فقید ایتالیایی از روی یک هواپیمای جنگی طراحی شده و در مسابقات سرعت توسکانی سال 1951 موفق به کسب رتبه نخست جام شده است.
مراسم برترین‌های لیگ هفدهم فوتبال / تصاویر

مراسم برترین‌های لیگ هفدهم فوتبال / تصاویر

برترین‌های فوتبال ایران در فصل ۹۷-۹۶ طی مراسمی در سالن همایش‌های برج میلاد معرفی شدند.