کد خبر: ۷۶۱۱۹
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۰
فرمانده انتظامي شهرستان گچساران خبر داد
فرمانده انتظامي شهرستان گچساران گفت: در راستاي اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي و درخواست‌هاي مردمي، پليس اين شهرستان موفق به دستگيري 27 نفر و توقيف 8 دستگاه خودرو و 3 دستگاه موتورسيکلت کشف 4 گرم هروئين و 2 قبضه سلاح غيرمجاز شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید محمد موسوی  از اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده  این شهرستان که به مرحله اجرا گذاشته شد که منجر به دستگیری 27 نفر، توقیف 11دستگاه خودرو و موتور سیکلت، کشف سلاح غیرمجاز 2 قبضه و کشف 4 گرم هروئین شد، خبر داد.
وی در تشریح این خبر گفت: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و درخواست‌های مردمی، پلیس این شهرستان موفق به دستگیری 27 نفر و توقیف  8 دستگاه خودرو و 3 دستگاه موتورسیکلت کشف 4 گرم هروئین و کشف 2 قبضه سلاح غیرمجاز شدند.
فرمانده انتظامی گچساران با بیان اینکه ماموران در این طرح تعداد 27 نفر را دستگیرکردند عنوان کرد: پس از تشکیل پرونده مجرمین در اختیار مراجع قضایی قرار گرفتند.

وی افزود: خودروهای  و موتورسیکلت های متخلف به پارکینگ منتقل شدند و در خصوص خودروهای شیشه دودی نیزاعمال قانون گردید.
موسوی خاطرنشان کرد: ارتقای کیفی احساس امنیت در بین شهروندان، مقابله با تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر، جمع آوری معتادان  پرخطر برخورد با سارقان و ارازل اوباش و مزاحمین خیابانی در جهت آسایش مردم بوده و از اولویت های پلیس است.
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران در پایان ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس در اجرای طرحهای مختلف انتظامی، از شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه جرایم و ناهنجاری اجتماعی در شهرستان، از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم ودستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رکود به بازار مسکن بازگشت

رکود به بازار مسکن بازگشت

کاهش قدرت خرید متقاضیان مهمترین دلیلی است که باعث شده از بازار مسکن پایتخت برای ششمین ماه متوالی با افت قابل ملاحظه حجم معاملات روبه‌رو شود به طوری که گفته می شود تعداد معاملات خرید آپارتمان در آبان ماه امسال به کمترین میزان خود طی دست‌کم چهار سال گذشته رسیده است .
دانشگاه تهران پتانسیل ثبت جهانی دارد

دانشگاه تهران پتانسیل ثبت جهانی دارد

شهردار تهران صبح امروز با حضور در دانشگاه تهران در مراسم افتتاح و بهره‌برداری پروژه‌های مقاوم‌سازی، بهسازی و تجهیز ساختمان دانشکده حقوق و علوم سیاسی شرکت کرد.