کد خبر: ۷۶۱۰۶
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۰
سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری سنندج خبر داد
سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری سنندج از برپایی نخستین جمعه بازار ویژه بانوان سرپرست خانواده و کارآفرین خبر داد و گفت: این جمعه بازار در پارکینگ طبقاتی عبدالعلی سنندجی برپا می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عبدالسلام سپهر در گفت وگو با خبرنگاران در سنندج اظهار کرد: در راستای توانمندسازی زنان سرپرست خانواده و کارآفرین، این شهرداری برنامه ریزی لازم برای ایجاد مکان مناسب جهت ارائه توانمندیها و تولیدات بانوان را صورت داده است. 

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری سنندج گفت: یکی از رسالت ها و برنامه های سازمان مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری سنندج ایجاد فضای مناسب کسب و کار و ساماندهی مشاغل شهری است. 

وی از برپایی نخستین جمعه بازار ویژه بانوان سرپرست خانواده و کارآفرین خبر داد و گفت: این جمعه بازار در پارکینگ طبقاتی عبدالعلی سنندجی برپا می شود. 

وی افزود: این جمعه بازار شامل 95 غرفه است و بانوان می توانند صنایع دستی و مصنوعات خود را برای فروش ارائه نمایند. 

سپهر خاطرنشان کرد: این بازار با نام جمعه بازار خاتون نامگذاری شده و مدیریت آن به یکی از انجمن های مردم نهاد فعال در حوزه توانمندسازی زنان واگذار شده است. 

وی اعلام کرد: جمعه هفته جاری طی مراسمی با حضور مسولین این بازار افتتاح خواهد شد و شهروندان می توانند هر جمعه از ساعت 9 الی 18از این جمعه بازار دیدن کنند. 

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری سنندج تصریح کرد: سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی به منظور ساماندهی مشاغل شهری و صنوف مزاحم و آلاینده  طرح ها و برنامه های ریزی های لازم را صورت داده که در آینده نسبت به اطلاع رسانی آن اقدام خواهد شد. 

وی در پایان گفت: امیدواریم شهروندان با استقبال از این جمعه بازار ضمن حمایت از بانوان سرپرست خانواده زمینه شکوفایی توانمندی آنان را فراهم کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات افزایش سن ازدواج در ایران

تبعات افزایش سن ازدواج در ایران

از آسیب‌های افزایش سن ازدواج می‌توان به افزایش ارتباط آزاد با جنس مخالف و دوستی‌های خارج از عرف و چارچوب‌های فرهنگی اشاره کرد.
آخرین مهلت رانندگان تاکسی برای دریافت کارت هوشمند سوخت

آخرین مهلت رانندگان تاکسی برای دریافت کارت هوشمند سوخت

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: تمامی رانندگان تاکسی باید تا آخر آذر سال جاری پروانه هوشمند تاکسی دریافت کنند.