کد خبر: ۷۶۱۰۶
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۰
سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری سنندج خبر داد
سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری سنندج از برپایی نخستین جمعه بازار ویژه بانوان سرپرست خانواده و کارآفرین خبر داد و گفت: این جمعه بازار در پارکینگ طبقاتی عبدالعلی سنندجی برپا می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عبدالسلام سپهر در گفت وگو با خبرنگاران در سنندج اظهار کرد: در راستای توانمندسازی زنان سرپرست خانواده و کارآفرین، این شهرداری برنامه ریزی لازم برای ایجاد مکان مناسب جهت ارائه توانمندیها و تولیدات بانوان را صورت داده است. 

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری سنندج گفت: یکی از رسالت ها و برنامه های سازمان مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری سنندج ایجاد فضای مناسب کسب و کار و ساماندهی مشاغل شهری است. 

وی از برپایی نخستین جمعه بازار ویژه بانوان سرپرست خانواده و کارآفرین خبر داد و گفت: این جمعه بازار در پارکینگ طبقاتی عبدالعلی سنندجی برپا می شود. 

وی افزود: این جمعه بازار شامل 95 غرفه است و بانوان می توانند صنایع دستی و مصنوعات خود را برای فروش ارائه نمایند. 

سپهر خاطرنشان کرد: این بازار با نام جمعه بازار خاتون نامگذاری شده و مدیریت آن به یکی از انجمن های مردم نهاد فعال در حوزه توانمندسازی زنان واگذار شده است. 

وی اعلام کرد: جمعه هفته جاری طی مراسمی با حضور مسولین این بازار افتتاح خواهد شد و شهروندان می توانند هر جمعه از ساعت 9 الی 18از این جمعه بازار دیدن کنند. 

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری سنندج تصریح کرد: سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی به منظور ساماندهی مشاغل شهری و صنوف مزاحم و آلاینده  طرح ها و برنامه های ریزی های لازم را صورت داده که در آینده نسبت به اطلاع رسانی آن اقدام خواهد شد. 

وی در پایان گفت: امیدواریم شهروندان با استقبال از این جمعه بازار ضمن حمایت از بانوان سرپرست خانواده زمینه شکوفایی توانمندی آنان را فراهم کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
لحظات فراموش نشدنی جام جهانی / تصاویر

لحظات فراموش نشدنی جام جهانی / تصاویر

بدون شک تماشاگران فرانسوی خوشحالترین مردم حال حاظر کره زمین به حساب می‌آیند. جام جهانی روسیه تمام شد. اگر از تمامی عکاسان جام جهانی روسیه بپرسید که جذاب‌ترین عکس‌های جام جهانی مربوط به کدام بخش است، قطعا بخش تماشاگران را انتخاب خواهند کرد.
طرح جمع آوری اوباش تهران / تصاویر

طرح جمع آوری اوباش تهران / تصاویر

طرح جمع آوری 238 نفر از اوباش پایتخت روز دوشنبه با حضور سردار «حسین رحیمی» رئیس پلیس تهران بزرگ برگزار شد.