کد خبر: ۷۶۱۰۴
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۷
کارشناس پیش‌بینی هواشناسی کردستان:
کارشناس پیش‌بینی هواشناسی کردستان گفت: به دلیل جریان‌های غربی و شرایط تشکیل غبار امکان انتقال گرد و غبار، کاهش کیفیت هوا و دید در روز چهارشنبه هفته جاری به استان پیش‌بینی می‌شود..
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بهرام چاره‌خواه در گفت‌وگو با خبرنگاران در سنندج اظهار کرد: طبق تحلیل نقشه‌ها و مدل‌های پیش‌یابی هواشناسی در استان، تا پایان هفته جاری ناپایداری هوا با رگبارهای بهاری همراه خواهد بود.

وی در ادامه افزود: بر این اساس برای امروز بارندگی‌ها اغلب در بعد ازظهرها به صورت رگبار و رعد و برق پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی کردستان گفت: برای چهارشنبه و پنج‌شنبه تقویت ناپایداری‌ها به ویژه در نواحی شمالی، مرکزی و شرقی استان بیشتر برآورد می‌شود و بارش تگرگ و آبگرفتگی معابر در نقاط شهری و روستایی دور از انتظار نیست.

چاره‌خواه در پایان تصریح کرد: به دلیل جریان‌های غربی و شرایط تشکیل غبار امکان انتقال گردو غبار به استان و کاهش کیفیت هوا و دید در روز چهارشنبه وجود دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات افزایش سن ازدواج در ایران

تبعات افزایش سن ازدواج در ایران

از آسیب‌های افزایش سن ازدواج می‌توان به افزایش ارتباط آزاد با جنس مخالف و دوستی‌های خارج از عرف و چارچوب‌های فرهنگی اشاره کرد.
آخرین مهلت رانندگان تاکسی برای دریافت کارت هوشمند سوخت

آخرین مهلت رانندگان تاکسی برای دریافت کارت هوشمند سوخت

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: تمامی رانندگان تاکسی باید تا آخر آذر سال جاری پروانه هوشمند تاکسی دریافت کنند.