کد خبر: ۷۶۱۰۴
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۷
کارشناس پیش‌بینی هواشناسی کردستان:
کارشناس پیش‌بینی هواشناسی کردستان گفت: به دلیل جریان‌های غربی و شرایط تشکیل غبار امکان انتقال گرد و غبار، کاهش کیفیت هوا و دید در روز چهارشنبه هفته جاری به استان پیش‌بینی می‌شود..
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بهرام چاره‌خواه در گفت‌وگو با خبرنگاران در سنندج اظهار کرد: طبق تحلیل نقشه‌ها و مدل‌های پیش‌یابی هواشناسی در استان، تا پایان هفته جاری ناپایداری هوا با رگبارهای بهاری همراه خواهد بود.

وی در ادامه افزود: بر این اساس برای امروز بارندگی‌ها اغلب در بعد ازظهرها به صورت رگبار و رعد و برق پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی کردستان گفت: برای چهارشنبه و پنج‌شنبه تقویت ناپایداری‌ها به ویژه در نواحی شمالی، مرکزی و شرقی استان بیشتر برآورد می‌شود و بارش تگرگ و آبگرفتگی معابر در نقاط شهری و روستایی دور از انتظار نیست.

چاره‌خواه در پایان تصریح کرد: به دلیل جریان‌های غربی و شرایط تشکیل غبار امکان انتقال گردو غبار به استان و کاهش کیفیت هوا و دید در روز چهارشنبه وجود دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: پس از گذشت ۲۰ سال امروز شرکت بهره برداری مترو تهران با افتخار شاهد بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه فعال است.
راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی روز دوشنبه با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد.