کد خبر: ۷۶۱۰۴
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۷
کارشناس پیش‌بینی هواشناسی کردستان:
کارشناس پیش‌بینی هواشناسی کردستان گفت: به دلیل جریان‌های غربی و شرایط تشکیل غبار امکان انتقال گرد و غبار، کاهش کیفیت هوا و دید در روز چهارشنبه هفته جاری به استان پیش‌بینی می‌شود..
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بهرام چاره‌خواه در گفت‌وگو با خبرنگاران در سنندج اظهار کرد: طبق تحلیل نقشه‌ها و مدل‌های پیش‌یابی هواشناسی در استان، تا پایان هفته جاری ناپایداری هوا با رگبارهای بهاری همراه خواهد بود.

وی در ادامه افزود: بر این اساس برای امروز بارندگی‌ها اغلب در بعد ازظهرها به صورت رگبار و رعد و برق پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی کردستان گفت: برای چهارشنبه و پنج‌شنبه تقویت ناپایداری‌ها به ویژه در نواحی شمالی، مرکزی و شرقی استان بیشتر برآورد می‌شود و بارش تگرگ و آبگرفتگی معابر در نقاط شهری و روستایی دور از انتظار نیست.

چاره‌خواه در پایان تصریح کرد: به دلیل جریان‌های غربی و شرایط تشکیل غبار امکان انتقال گردو غبار به استان و کاهش کیفیت هوا و دید در روز چهارشنبه وجود دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
لحظات فراموش نشدنی جام جهانی / تصاویر

لحظات فراموش نشدنی جام جهانی / تصاویر

بدون شک تماشاگران فرانسوی خوشحالترین مردم حال حاظر کره زمین به حساب می‌آیند. جام جهانی روسیه تمام شد. اگر از تمامی عکاسان جام جهانی روسیه بپرسید که جذاب‌ترین عکس‌های جام جهانی مربوط به کدام بخش است، قطعا بخش تماشاگران را انتخاب خواهند کرد.
طرح جمع آوری اوباش تهران / تصاویر

طرح جمع آوری اوباش تهران / تصاویر

طرح جمع آوری 238 نفر از اوباش پایتخت روز دوشنبه با حضور سردار «حسین رحیمی» رئیس پلیس تهران بزرگ برگزار شد.