کد خبر: ۷۶۱۰۴
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۷
کارشناس پیش‌بینی هواشناسی کردستان:
کارشناس پیش‌بینی هواشناسی کردستان گفت: به دلیل جریان‌های غربی و شرایط تشکیل غبار امکان انتقال گرد و غبار، کاهش کیفیت هوا و دید در روز چهارشنبه هفته جاری به استان پیش‌بینی می‌شود..
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بهرام چاره‌خواه در گفت‌وگو با خبرنگاران در سنندج اظهار کرد: طبق تحلیل نقشه‌ها و مدل‌های پیش‌یابی هواشناسی در استان، تا پایان هفته جاری ناپایداری هوا با رگبارهای بهاری همراه خواهد بود.

وی در ادامه افزود: بر این اساس برای امروز بارندگی‌ها اغلب در بعد ازظهرها به صورت رگبار و رعد و برق پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی کردستان گفت: برای چهارشنبه و پنج‌شنبه تقویت ناپایداری‌ها به ویژه در نواحی شمالی، مرکزی و شرقی استان بیشتر برآورد می‌شود و بارش تگرگ و آبگرفتگی معابر در نقاط شهری و روستایی دور از انتظار نیست.

چاره‌خواه در پایان تصریح کرد: به دلیل جریان‌های غربی و شرایط تشکیل غبار امکان انتقال گردو غبار به استان و کاهش کیفیت هوا و دید در روز چهارشنبه وجود دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

کارشناس بازار مسکن گفت: درحالیکه در دنیا راهکارهایی نظیر تعیین اجاره‌بهای مسکن در مناطق مختلف شهری، تعیین دفعات و حداکثر میزان افزایش اجاره‌بها و نیز تعیین شرایط فسخ و تمدید قرارداد اجاره برای حمایت از مستاجران تدوین شده رشد اجاره بها در ایران تابع تورم عمومی و تورم مسکن است.
توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه فضای سبز شهری یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهرها تلقی می شود که با انتخاب گونه‌های درست جنگلی می‌تواند نقش ریه‌های کلانشهر آلوده به دود و ماشین را ایفا کند و در تقویت آب سفره های زیر زمینی نیز موثر باشد.