کد خبر: ۷۶۰۶۷
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۴
مدیرکل ثبت‌احوال خراسان جنوبی:
مدیرکل ثبت‌احوال خراسان جنوبی گفت: ۴۲۹ هزار و ۴۲۶ نفر از خراسان جنوبی تاکنون برای دریافت کارت هوشمند ملی ثبت‌نام کرده‌اند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مجتبی فاطمی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به استقبال مردم خراسان جنوبی از ثبت‌نام برای دریافت کارت هوشمند ملی اظهار کرد: از ابتدای طرح تاکنون ۴۲۹ هزار و ۴۲۶ نفر در خراسان جنوبی برای دریافت کارت هوشمند ملی ثبت‌نام کرده‌اند.

مدیرکل ثبت‌احوال خراسان جنوبی بیان کرد: همچنین از ابتدای سال جاری تا ۲۷ اردیبهشت‌ماه تعداد ۵۰ هزار و ۷۰۶ نفر برای دریافت کارت هوشمند ملی ثبت‌نام کرده‌اند.

فاطمی اظهار کرد: با توجه به این آمار می‌توان گفت در خراسان جنوبی حدود ۷۵ درصد مردم در اجرای طرح مشارکت داشته و برای دریافت کارت هوشمند ملی اقدام کرده‌اند که این مشارکت بسیار ارزشمند است.

وی بیان کرد: همچنین در برخی از مناطق ازجمله مناطق عشایری برای تسهیل ثبت‌نام مردم ایستگاه‌های سیار ایجاد کردیم که امیدواریم این اقدام موجب تسهیل ثبت‌نام مردم و مشارکت آنان در این طرح ملی شود.

مدیرکل ثبت‌احوال خراسان جنوبی ادامه داد: درگذشته بعد از گذشت ۱۵ روز از تاریخ ثبت‌نام، کارت هوشمند ملی به دست متقاضی می‌رسید ولی در حال حاضر به علت تعداد زیاد ثبت‌نام کنندگان بعد از گذشت ۲۰ روز از ثبت‌نام کارت  هوشمند ملی به دست  افراد می‌رسد.

فاطمی یادآور شد: نهایت تلاش ما بر این است که شهروندان و هم استانی‌ها بتوانند در کمترین زمان خدمت موردنظر خود را از اداره کل ثبت‌احوال دریافت کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: پس از گذشت ۲۰ سال امروز شرکت بهره برداری مترو تهران با افتخار شاهد بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه فعال است.
راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی روز دوشنبه با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد.