کد خبر: ۷۶۰۱۵
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۲
سخنگوی شورای شهر تهران در مورد جلسه شب گذشته مجمع 2 + 51 نفره که با حضور شهردار تهران برگزار شد توضیحاتی را ارائه کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، اعطا با اشاره به جلسه شب گذشته اعضای شورای شهر تهران، نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با استاندار و شهردار تهران در قالب مجمع 2 + 51 نفره گفت: این جلسات معمولا هر فصل برای پیگیری مشکلات شهر تهران میان نمایندگان مردم در مجلس و شورا در قالب مجمع 51 نفره برگزار می‌شود که جلسه شب گذشته نیز پیرامون معارفه آقای افشانی به عنوان شهردار تهران بود.

وی با بیان اینکه در این جلسه در مورد نوسازی ناوگان حمل و نقل، افزایش سهم تهران از ارزش افزوده، پیگیری لوایح معطل مانده همچون لایحه مدیریت یکپارچه شهری و درآمدهای پایدار، پسماند و ... صحبت شد، گفت: در این جلسه در مورد اولویت‌ها، مسائل و مشکلات تهران صحبت‌هایی صورت گرفت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تعویق در فرآیند انتخاب شهردار

تعویق در فرآیند انتخاب شهردار

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: با توجه به بررسی استفساریه مستثنی شدن شهرداران از قانون منع به کارگیری بازنشستگان در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی فرایند انتخاب شهردار چند روز به تعویق افتاد.
سقوط دلار دیوانه

سقوط دلار دیوانه

فشار بازار ارز از روز دوشنبه افتاد ،تا در یک سراشیبی از 17 به 15 هزار تومان تنزل یابد ،سقوط قیمتی که کارشناسان معتقدند به دلیل عرضه دلارهای خانگی به بازار ،تصمیمات جدید بانک مرکزی ،افزایش قیمت نفت اتفاق افتاده و روند نزولی استمرار خواهد داشت.