کد خبر: ۷۵۷۳۹
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۴
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد گفت: امسال ۹ پروژه پایگاه شهری در یاسوج از محل منابع استانی و ملی در حوزه طرح تحول سلامت وارد فاز اجرایی می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محسن مرادی در گفت‌وگو با خبرنگاران در یاسوج اظهار داشت: از محل طرح تحول سلامت پروژه‌های مهمی در شهرستان بویراحمد احداث شده که به طور حتم در ارتقای شاخص‌های بهداشتی در این شهرستان تاثیر بسزایی دارد.

وی با بیان اینکه سال گذشته 98 درصد نوزادان معادل 6 هزار و 375 نفر از حیث بحث کم کاری تیروئید غربالگری شدند، افزود: از این تعداد تنها 40 نفر کم کاری تیروئید داشتند.

مرادی با اشاره به اینکه همچنین در سال 96 توسط بهورزان 80 درصد بیماران فشارخونی شامل 10 هزار و 219 نفر مراقبت شدند، ادامه داد: با برنامه ریزی انجام شده 60 درصد جمعیت بالای 30 سال خطرسنجی بیماری قلبی و عروقی انجام شده است.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد ادامه داد: 43 پزشک، 19 دندانپزشک، 45 ماما و 24 نیروی آزمایشگاه در طرح پزشک خانواده در مراکز درمانی این شهرستان به مردم ارائه خدمت می‌کنند.

مرادی با بیان اینکه در سال گذشته مرکز بدون پزشک نداشتیم، خاطرنشان کرد: برخورداری مراکز درمانی شهری و روستایی شهرستا بویراحمد از مامایی 100 درصد است.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رکود به بازار مسکن بازگشت

رکود به بازار مسکن بازگشت

کاهش قدرت خرید متقاضیان مهمترین دلیلی است که باعث شده از بازار مسکن پایتخت برای ششمین ماه متوالی با افت قابل ملاحظه حجم معاملات روبه‌رو شود به طوری که گفته می شود تعداد معاملات خرید آپارتمان در آبان ماه امسال به کمترین میزان خود طی دست‌کم چهار سال گذشته رسیده است .
دانشگاه تهران پتانسیل ثبت جهانی دارد

دانشگاه تهران پتانسیل ثبت جهانی دارد

شهردار تهران صبح امروز با حضور در دانشگاه تهران در مراسم افتتاح و بهره‌برداری پروژه‌های مقاوم‌سازی، بهسازی و تجهیز ساختمان دانشکده حقوق و علوم سیاسی شرکت کرد.