کد خبر: ۷۵۷۳۸
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۰
رئیس اداره عمران و بهسازی شهری کهگیلویه و بویراحمد گفت: با پیگیری‌های انجام شده ۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای عمران و آبادی محلات مشکل دار شهرهای استان اختصاص یافت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سیاوش رشته‌دار در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با برنامه ریزی و پیگیری لازم توانستیم 10 میلیارد تومان از محل سکونت گاه‌های غیر رسمی توسط شرکت باز آفرینی شهری ایران  زیر  نظر اداره عمران و بهسازی شهری زیر مجموعه وزارت راه و شهر سازی جذب کنیم.

وی عنوان کرد: از محل این اعتبارات بهسازی معابر آسفالت شرف آبادها با اعتباری افزون بر 7 میلیارد ریال، بهسازی و آسفالت محلات بلهزار و مهریان با اعتباری افزون‌بر 10 میلیارد ریال اجرایی شده و یا در حال انجام است.

رشته‌دراز با تشریح پیگیری‌های انجام شده از طریق شرکت بازآفرینی شهری  برای جذب اعتبار برای عمران و آبادی شهرهای استان ابراز کرد: سال 96 نیز با پیگیری‌های انجام شده 13 میلیارد تومان در این زمینه جذب کردیم که در شهرهای مختلف استان هزینه شد.

وی با بیان اینکه از محل این اعتبارات محلات اکبرآباد، مهریان، بلهزار، شرف آبادها، دولت آباد و  بنسنجان یاسوج بهسازی و آسفالت می‌شود، ادامه داد: امسال برای نوسازی بافت‌های فرسوده هر فقره 40 میلیون تومان تسهیلات بانکی ارزان قیمت به 200 متقاضی پرداخت می‌شود.

رئیس اداره عمران و بهسازی شهری کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: سال گذشته عملیات اجرایی مدرسه 6 کلاسه مهریان از محل اعتبارات سکونت‌گاه‌های غیر رسمی آغاز و هم اکنون 37 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

کارشناس بازار مسکن گفت: درحالیکه در دنیا راهکارهایی نظیر تعیین اجاره‌بهای مسکن در مناطق مختلف شهری، تعیین دفعات و حداکثر میزان افزایش اجاره‌بها و نیز تعیین شرایط فسخ و تمدید قرارداد اجاره برای حمایت از مستاجران تدوین شده رشد اجاره بها در ایران تابع تورم عمومی و تورم مسکن است.
توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه فضای سبز شهری یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهرها تلقی می شود که با انتخاب گونه‌های درست جنگلی می‌تواند نقش ریه‌های کلانشهر آلوده به دود و ماشین را ایفا کند و در تقویت آب سفره های زیر زمینی نیز موثر باشد.