کد خبر: ۷۵۷۳۸
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۰
رئیس اداره عمران و بهسازی شهری کهگیلویه و بویراحمد گفت: با پیگیری‌های انجام شده ۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای عمران و آبادی محلات مشکل دار شهرهای استان اختصاص یافت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سیاوش رشته‌دار در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با برنامه ریزی و پیگیری لازم توانستیم 10 میلیارد تومان از محل سکونت گاه‌های غیر رسمی توسط شرکت باز آفرینی شهری ایران  زیر  نظر اداره عمران و بهسازی شهری زیر مجموعه وزارت راه و شهر سازی جذب کنیم.

وی عنوان کرد: از محل این اعتبارات بهسازی معابر آسفالت شرف آبادها با اعتباری افزون بر 7 میلیارد ریال، بهسازی و آسفالت محلات بلهزار و مهریان با اعتباری افزون‌بر 10 میلیارد ریال اجرایی شده و یا در حال انجام است.

رشته‌دراز با تشریح پیگیری‌های انجام شده از طریق شرکت بازآفرینی شهری  برای جذب اعتبار برای عمران و آبادی شهرهای استان ابراز کرد: سال 96 نیز با پیگیری‌های انجام شده 13 میلیارد تومان در این زمینه جذب کردیم که در شهرهای مختلف استان هزینه شد.

وی با بیان اینکه از محل این اعتبارات محلات اکبرآباد، مهریان، بلهزار، شرف آبادها، دولت آباد و  بنسنجان یاسوج بهسازی و آسفالت می‌شود، ادامه داد: امسال برای نوسازی بافت‌های فرسوده هر فقره 40 میلیون تومان تسهیلات بانکی ارزان قیمت به 200 متقاضی پرداخت می‌شود.

رئیس اداره عمران و بهسازی شهری کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: سال گذشته عملیات اجرایی مدرسه 6 کلاسه مهریان از محل اعتبارات سکونت‌گاه‌های غیر رسمی آغاز و هم اکنون 37 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رکود به بازار مسکن بازگشت

رکود به بازار مسکن بازگشت

کاهش قدرت خرید متقاضیان مهمترین دلیلی است که باعث شده از بازار مسکن پایتخت برای ششمین ماه متوالی با افت قابل ملاحظه حجم معاملات روبه‌رو شود به طوری که گفته می شود تعداد معاملات خرید آپارتمان در آبان ماه امسال به کمترین میزان خود طی دست‌کم چهار سال گذشته رسیده است .
دانشگاه تهران پتانسیل ثبت جهانی دارد

دانشگاه تهران پتانسیل ثبت جهانی دارد

شهردار تهران صبح امروز با حضور در دانشگاه تهران در مراسم افتتاح و بهره‌برداری پروژه‌های مقاوم‌سازی، بهسازی و تجهیز ساختمان دانشکده حقوق و علوم سیاسی شرکت کرد.