کد خبر: ۷۵۷۳۸
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۰
رئیس اداره عمران و بهسازی شهری کهگیلویه و بویراحمد گفت: با پیگیری‌های انجام شده ۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای عمران و آبادی محلات مشکل دار شهرهای استان اختصاص یافت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سیاوش رشته‌دار در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با برنامه ریزی و پیگیری لازم توانستیم 10 میلیارد تومان از محل سکونت گاه‌های غیر رسمی توسط شرکت باز آفرینی شهری ایران  زیر  نظر اداره عمران و بهسازی شهری زیر مجموعه وزارت راه و شهر سازی جذب کنیم.

وی عنوان کرد: از محل این اعتبارات بهسازی معابر آسفالت شرف آبادها با اعتباری افزون بر 7 میلیارد ریال، بهسازی و آسفالت محلات بلهزار و مهریان با اعتباری افزون‌بر 10 میلیارد ریال اجرایی شده و یا در حال انجام است.

رشته‌دراز با تشریح پیگیری‌های انجام شده از طریق شرکت بازآفرینی شهری  برای جذب اعتبار برای عمران و آبادی شهرهای استان ابراز کرد: سال 96 نیز با پیگیری‌های انجام شده 13 میلیارد تومان در این زمینه جذب کردیم که در شهرهای مختلف استان هزینه شد.

وی با بیان اینکه از محل این اعتبارات محلات اکبرآباد، مهریان، بلهزار، شرف آبادها، دولت آباد و  بنسنجان یاسوج بهسازی و آسفالت می‌شود، ادامه داد: امسال برای نوسازی بافت‌های فرسوده هر فقره 40 میلیون تومان تسهیلات بانکی ارزان قیمت به 200 متقاضی پرداخت می‌شود.

رئیس اداره عمران و بهسازی شهری کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: سال گذشته عملیات اجرایی مدرسه 6 کلاسه مهریان از محل اعتبارات سکونت‌گاه‌های غیر رسمی آغاز و هم اکنون 37 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خاص‌ترین‌ اتومبیل فراری جهان / تصاویر

خاص‌ترین‌ اتومبیل فراری جهان / تصاویر

اتومبیل فراری 166MM با کد 212متعلق به یکی از کلکسیونرهای مشهور اروپا است و در حراجی ساتبی به قیمتی گزاف خریداری شده، توسط کنت جیانینو مارزوتی مهندس فقید ایتالیایی از روی یک هواپیمای جنگی طراحی شده و در مسابقات سرعت توسکانی سال 1951 موفق به کسب رتبه نخست جام شده است.
مراسم برترین‌های لیگ هفدهم فوتبال / تصاویر

مراسم برترین‌های لیگ هفدهم فوتبال / تصاویر

برترین‌های فوتبال ایران در فصل ۹۷-۹۶ طی مراسمی در سالن همایش‌های برج میلاد معرفی شدند.