کد خبر: ۷۵۶۹۴
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
رئیس شورای شهر ورامین:
رئیس شورای اسلامی شهر ورامین گفت: تغییر مدیریت صرفاً با هدف رفع مشکلات و تسریع در راه اندازی و بهره‌برداری از پایانه صورت گرفته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید رضا احمدی در گفت‌وگو با خبرنگاران در ورامین اظهار کرد: انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا برای کردن مشکلات توسط رأی مستقیم مردم است، هرچند نهاد شوراها به‌صورت واقعی شکل نگرفته است، وقتی مردم، اعضای شورای شهر و روستا را انتخاب می‌کنند، مسؤولیت اعضای شورای شهر را در قبال رسیدگی به مشکلات شهر و اهالی شهر بیشتر می‌کند.

وی بیان کرد: یکی از نیازهای شهر پایانه حمل‌ و نقل است که نیاز به رسیدگی و رفع مشکلات از جمله علائم ترافیکی، روشنایی مناسب و گاردریل دارد و باید مشکلات ساخته و رفع شود؛ موارد ذکرشده لازمه‌ راه‌اندازی است، آسفالت شدن یک مسیر یا جاده به‌ منزله‌ افتتاح و به بهره‌برداری رسیدن نیست بلکه باید این کمبودها باعث بروز حوادثی جبران‌ناپذیر را خواهد شد.

رئیس شورای اسلامی شهر ورامین تصریح کرد: ساختمان پایانه ساخته‌ شده است اما نحوه‌ بهره‌برداری از آن مورد توجه قرار نگرفته است، حداقل امکانات لازم برای استفاده از پایانه شهری دارا بودن یک خط مستقیم است که پایانه ورامین آن را هم ندارد، اگر قرار است از یک مکان و فضایی برای خدمت‌رسانی استفاده شود باید مقدمات لازمه در کنار آن فضا فراهم شود تا مردم برای استفاده از آن مجموعه رغبت نشان دهند.

وی خاطرنشان کرد: اگر مردم در استفاده از پایانه شهر ورامین استقبال مناسبی نداشته باشند، این عدم استقبال به دلیل فراهم نشدن امکانات لازم برای استفاده از پایانه است، با تغییر مدیریتی که در مجموعه پایانه انجام‌ شده است، انتظار داریم مشکلات رفع شود تا پایانه قوی و مناسبی برای شهرستان ورامین و شهرستان‌های اطراف ورامین راه‌اندازی شود تا مردم دشت ورامین در ترافیک سنگین تهران گرفتار نشوند.

احمدی در خصوص جابه‌جایی مدیر پایانه حمل‌ و نقل ورامین گفت: تغییر مدیریت صرفاً با هدف رفع مشکلات و تسریع در راه اندازی و بهره‌برداری از پایانه صورت گرفته و نخستین اقدامی که مدیریت جدید برداشته است راه‌اندازی خط اتوبوس ورامین به قم بود، اگر مدیر جدید مشکلات و نقایص را ارزیابی کند، مشکلات رفع می‌شود و این موضوع زودتر به نتیجه خواهد رسید و پایانه حمل‌ و نقل ورامین زودتر به درآمدزایی می‌رسد.

وی اظهار کرد: طبق اصول و موازین اداری خوشایند نیست سازمانی که هنوز به درآمدزایی لازم نرسیده است ۶ تا هفت نیروی جدید خود را قراردادی کند این نشانه‌ای از بی‌تدبیری و بی‌برنامگی در پایانه حمل‌ و نقل ورامین است، با مدیر جدید حتماً در خصوص نقایص و ایرادات جلسه‌ای برگزار خواهیم کرد تا هرچه زودتر این موارد و مشکلات رفع شود.

رئیس شورای اسلامی شهر ورامین در پایان گفت: در هر شرایطی باید زمینه‌ رفاهی را برای شهروندان و مردم دشت ورامین فراهم آوریم تا مردم اقبال عمومی مردم ورامین قرار گیرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: پس از گذشت ۲۰ سال امروز شرکت بهره برداری مترو تهران با افتخار شاهد بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه فعال است.
راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی روز دوشنبه با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد.