کد خبر: ۷۵۳۷۳
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۴
برخی منابع خبری از احتمال جایگزینی یک چهره قدیمی رسانه با عارف نیا در مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران سخن می گویند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،پیام مومنی گزینه ای جدی است که از او به عنوان رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران یاد می شود. 

در کارنامه حرفه ای مومنی، مشاور رسانه ای رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی، سردبیر کل ضمایم روزنامه همشهری، مدیر فرهنگی هنری منطقه ۱۰ و‌ رییس فرهنگسرای عطار، مسئول اتاق خبر و دبیر اجتماعی خبرگزاری مهر، سردبیر خبرگزاری شهر، سردبیر ماهنامه دیار، مشاور رسانه ای دکتر گلزاری معاون جوانان وزارت ورزش و جوانان و... دیده می شود. همچنین پیش از این  نیز وی به عنوان گزینه سردبیری روزنامه همشهری مطرح شده بود.

تضعیف جایگاه روابط عمومی مناطق، عدم تعامل مناسب با رسانه‌ها و سایر مدیران شهری، ارائه رانت ویژه به خبرنگاران برخی رسانه ها، پاسخگو نبودن و ممانعت از ورود جوانان توانمند و حرفه ای از مهم‌ترین دلایل اعتراض اهالی رسانه و تقاضا برای تغییر امین عارف نیا رییس مرکز ارتباطات و امور بین الملل  شهرداری تهران است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چگونه خصولتی‌ها بازار مسکن را داغ کردند/ طغیان بازار اجاره در پیش است

چگونه خصولتی‌ها بازار مسکن را داغ کردند/ طغیان بازار اجاره در پیش است

یک کارشناس بازار گفت: عرضه مسکن در اختیار شرکتهای دولتی یا شبه دولتی است که در ایران بر امواج سیاسی و اقتصادی موج سواری می‌کنند و مادامیکه قیمت مصالح ساختمانی روند افزایشی دارد رشد قیمت مسکن و طغیان بازار اجاره انکار ناپذیر است.
ارجاع یا اصلاح؛ مصوبه جایگزین برج باغ‌ها بر سر دو راهی!

ارجاع یا اصلاح؛ مصوبه جایگزین برج باغ‌ها بر سر دو راهی!

سخنگوی شورای شهر گفت: پیشنهاد جایگزین شهرداری تهران برای برج باغ‌ها با وجود اعمال قوانین سختگیرانه در ساخت و ساز نتوانست صیانت و نگهداری از باغها را مورد توجه قرار دهد لذا یا به شهرداری ارجاع شده و یا چکش کاری تخصصی آن با مهندسان مشاور در شورا صورت می‌گیرد.