کد خبر: ۷۵۳۷۳
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۴
برخی منابع خبری از احتمال جایگزینی یک چهره قدیمی رسانه با عارف نیا در مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران سخن می گویند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،پیام مومنی گزینه ای جدی است که از او به عنوان رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران یاد می شود. 

در کارنامه حرفه ای مومنی، مشاور رسانه ای رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی، سردبیر کل ضمایم روزنامه همشهری، مدیر فرهنگی هنری منطقه ۱۰ و‌ رییس فرهنگسرای عطار، مسئول اتاق خبر و دبیر اجتماعی خبرگزاری مهر، سردبیر خبرگزاری شهر، سردبیر ماهنامه دیار، مشاور رسانه ای دکتر گلزاری معاون جوانان وزارت ورزش و جوانان و... دیده می شود. همچنین پیش از این  نیز وی به عنوان گزینه سردبیری روزنامه همشهری مطرح شده بود.

تضعیف جایگاه روابط عمومی مناطق، عدم تعامل مناسب با رسانه‌ها و سایر مدیران شهری، ارائه رانت ویژه به خبرنگاران برخی رسانه ها، پاسخگو نبودن و ممانعت از ورود جوانان توانمند و حرفه ای از مهم‌ترین دلایل اعتراض اهالی رسانه و تقاضا برای تغییر امین عارف نیا رییس مرکز ارتباطات و امور بین الملل  شهرداری تهران است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.