کد خبر: ۷۵۳۷۳
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۴
برخی منابع خبری از احتمال جایگزینی یک چهره قدیمی رسانه با عارف نیا در مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران سخن می گویند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،پیام مومنی گزینه ای جدی است که از او به عنوان رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران یاد می شود. 

در کارنامه حرفه ای مومنی، مشاور رسانه ای رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی، سردبیر کل ضمایم روزنامه همشهری، مدیر فرهنگی هنری منطقه ۱۰ و‌ رییس فرهنگسرای عطار، مسئول اتاق خبر و دبیر اجتماعی خبرگزاری مهر، سردبیر خبرگزاری شهر، سردبیر ماهنامه دیار، مشاور رسانه ای دکتر گلزاری معاون جوانان وزارت ورزش و جوانان و... دیده می شود. همچنین پیش از این  نیز وی به عنوان گزینه سردبیری روزنامه همشهری مطرح شده بود.

تضعیف جایگاه روابط عمومی مناطق، عدم تعامل مناسب با رسانه‌ها و سایر مدیران شهری، ارائه رانت ویژه به خبرنگاران برخی رسانه ها، پاسخگو نبودن و ممانعت از ورود جوانان توانمند و حرفه ای از مهم‌ترین دلایل اعتراض اهالی رسانه و تقاضا برای تغییر امین عارف نیا رییس مرکز ارتباطات و امور بین الملل  شهرداری تهران است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حذف محدوده زوج و فرد قطعی نیست

حذف محدوده زوج و فرد قطعی نیست

رئیس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای شهر تهران با اشاره به اینکه حذف محدوده زوج و فرد قطعی نیست گفت: موضوع طرح ترافیک و زوج و فرد مواردی است که بر اساس قانون باید شورای عالی ترافیک تهران تصمیم‌گیری کند.
فرانسه و آمریکا طلایه داران واگذاری آموزش به بخش غیر دولتی

فرانسه و آمریکا طلایه داران واگذاری آموزش به بخش غیر دولتی

رئیس مرکز تربیت مربی و پژوهشهای سازمان آموزش و پرورش فنی و حرفه ای کشور گفت: واگذاری آموزش به بخش دولتی درحالی که در کشورهای توسعه یافته تا 96 درصد دنبال شده است و کشورهایی نظیر آمریکا و فرانسه کمتر از 5 درصد تولی گری آموزش را به بخش دولتی سپرده اند، نظام آموزشی ایران با بهره وری حداقلی در اختیار دولتی هاست.