کد خبر: ۷۵۱۸۲
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۰
بارش برف در ارتفاعات آبعلی آغاز شده است و تا چهارشنبه نیز این بارش‌ها به صورت باران ادامه خواهد داشت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، از بعد از ظهر شنبه بارش برف در ارتفاعات دماوند آغاز شده است و پیش بینی می شود، این بارش‌ها ادامه داشته باشد.

چند روزی است، که با توجه به تغییرات آب و هوایی، شاهد بارش ها در دماوند و فیروزکوه هستیم و این بارش ها ظهر شنبه به صورت تگرگ بود.

طبق پیش‌بینی‌های صورت گرفته، بارش ها در استان تهران تا ۴ روز آینده ادامه خواهد داشت، که این بارش در دماوند، سبب کاهش شدید و بی سابقه دما و بارش ملایم برف در این منطقه همراه خواهد بود.

بارندگی‌ها در ارتفاعات دماوند تا چهارشنبه ادامه خواهد داشت که کاهش دما بین روزهای گذشته و امروز حاصل آن است و این کاهش دما نیز در این ایام هفته حاکم خواهد بود.

اکنون سرعت باد در شهرستان دماوند حدود ۸ کیلومتر در ساعت است، که تا حدود ۱۶ کیلومتر در ساعت نیز افزایش خواهد یافت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

کارشناس بازار مسکن گفت: درحالیکه در دنیا راهکارهایی نظیر تعیین اجاره‌بهای مسکن در مناطق مختلف شهری، تعیین دفعات و حداکثر میزان افزایش اجاره‌بها و نیز تعیین شرایط فسخ و تمدید قرارداد اجاره برای حمایت از مستاجران تدوین شده رشد اجاره بها در ایران تابع تورم عمومی و تورم مسکن است.
توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه فضای سبز شهری یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهرها تلقی می شود که با انتخاب گونه‌های درست جنگلی می‌تواند نقش ریه‌های کلانشهر آلوده به دود و ماشین را ایفا کند و در تقویت آب سفره های زیر زمینی نیز موثر باشد.