کد خبر: ۷۵۱۸۱
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶
معاون عمرانی فرماندار دماوند گفت: طی صحبت های انجام شده مقرر شده که به جای بستن جاده از ابتدای «کریتون»، جاده از «مبارک آباد» بسته شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی شیوا با اشاره به برگزاری جلسات متعدد حول یک طرفه شدن محور هراز طی سخنانی اظهار داشت: در خصوص یک طرفه شدن این محور به کرات جلساتی تشکیل و مصوباتی نیز صادر شده است، اما فقط در حد صدور باقی مانده اند و به اجرا در نیامده اند چرا که با بسته شدن جاده از محور بلوار «امام خمینی» ، عملا یک لاین از محور هراز تعطیل می شود و لذا اگر بشود این مشکل را به طور اساسی حل کنیم، کار بزرگی انجام شده است.

معاون عمرانی فرماندار دماوند افزود: محور هراز از یک جهت برای شهرستان یک امتیاز محسوب می شود، که باعث افزایش بار ترافیکی در حوزه شهرستانی شده و از سمت بومهن و آبعلی شاهد رونق کسب و کار های حاشیه ای می شود و از طرف دیگر مشکلاتی مثل ترافیک های ترانزیتی بین شهری و غیر استانی درون شهرستان را سبب شده است.

وی در ادامه با اشاره به این که یکی دیگر از مشکلات یک طرفه شدن  محور هراز مسدود شدن ورودی آبعلی است، گفت: پلیس راه به دلیل این که مشکلات به مازندران وارد نشود، قبل از ورود به حوزه مازندران این محور را موقتا مسدود می کند، که این موضوع مشکلاتی را به وجود می آورد و یکی از این مشکلات این است که راه ورود به شهر آبعلی را برای شهروندان این شهر مسدود می کند و کسانی که دارای منزل در این شهر هستند دچار مشکل می شوند و باید ساعت ها را در ترافیک به سر ببرند.

جهانشاهی گفت: طی صحبت های انجام شده مقرر شده که به جای بستن جاده از ابتدای «کریتون»، جاده از «مبارک آباد» بسته شود و قرار شده است که این مصوب ارسال و پیگیری شود.

وی در پایان بیان داشت: همچنین تعریض آبعلی را نیز در نظر داریم که یک لاین اضافه کنیم تا کسانی که دچار مشکل ترافیکی می شوند مشکلشان حل بشود.

در گزارشی با عنوان «مسیر یک‌طرفه افزایش مشکلات در هراز/ زندگی مردم محلی قفل شد» به بررسی مشکلات مردم آبعلی در پی یک طرفه شدن محور هراز پرداخته بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: پس از گذشت ۲۰ سال امروز شرکت بهره برداری مترو تهران با افتخار شاهد بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه فعال است.
راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی روز دوشنبه با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد.