کد خبر: ۷۵۰۷۶
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۱
مدیر مرکز کنترل ترافیک شهر تهران از کاهش ۶۰ درصدی ترافیک صبحگاهی و ۳۰درصدی ترافیک تهران در اولین پنجشنبه اجرای لغو طرح ترافیک در این روز خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، نوشین سرور با اشاره به اینکه 20 اردیبهشت اولین پنجشنبه‌ای است که به صورت رسمی لغو طرح ترافیک پنجشنبه‌ها اِعمال می‌شود، اظهار کرد: براساس پایش‌های صورت گرفته با دوربین‌های ترافیکی شاهد کاهش محسوس ترافیک معابر شهر تهران بودیم.

وی افزود: با هماهنگی با مرکز کنترل ترافیک راهور خوشبختانه ترافیک تهران در لحظات آغازین صبح امروز تا ساعت 10صبح  60 درصد به نسبت دو هفته گذشته کاهش داشت.

مدیر مرکز کنترل ترافیک شهر تهران با اشاره به برگزاری نمایشگاه گل و گیاه و نمایشگاه کتاب  و بالا بودن تعداد مراجعات به این دو نمایشگاه، افزود: این درحالی است که بر اساس مشاهدات دوربین‌های ترافیکی سطح شهر پس از ساعت 10 صبح نیز ترافیک تهران به نسبت دو هفته گذشته 30 درصد کاهش یافته است.
منبع: فارس
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تعویق در فرآیند انتخاب شهردار

تعویق در فرآیند انتخاب شهردار

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: با توجه به بررسی استفساریه مستثنی شدن شهرداران از قانون منع به کارگیری بازنشستگان در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی فرایند انتخاب شهردار چند روز به تعویق افتاد.
سقوط دلار دیوانه

سقوط دلار دیوانه

فشار بازار ارز از روز دوشنبه افتاد ،تا در یک سراشیبی از 17 به 15 هزار تومان تنزل یابد ،سقوط قیمتی که کارشناسان معتقدند به دلیل عرضه دلارهای خانگی به بازار ،تصمیمات جدید بانک مرکزی ،افزایش قیمت نفت اتفاق افتاده و روند نزولی استمرار خواهد داشت.