کد خبر: ۷۵۰۷۳
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۱
مدیر پیام‌رسان سروش با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در توئیتر به بیان علت اختلال چند روز اخیر این پیامرسان پرداخت.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، پس از اختلال دو روز اخیر در پیام‌رسان سروش،  سید میثم سیدصالحی مدیر این پیام‌رسان پرمخاطب داخلی در صفحه شخصی خود در توئیتر به بیان علت این مشکلات پرداخت.

مدیر پیام‌رسان سروش نوشت:

اختلال دو روز گذشته در زیرساخت ارتباطی کشور، اپراتورها و سروش، ناشی از چالش‌های نرم‌افزاری ما، کم‌لطفی اپراتورهای همراه و عدم اختصاص حداقل‌های زیرساختی از سوی دولت است. ما ۲۴ ساعته علاوه بر تلاش برای حل چالش‌های نرم‌افزاری، پیگیر تأمین نیازهای فنی از سوی اپراتورها و دولت هستیم که ظاهرا بدون کمک آقای آذری جهرمی، این مشکلات برطرف نمی‌شود. هفته گذشته با پیش‌بینی این روند، نامه‌ای برای ایشان و مسئولان مرتبط ارسال کرد‌م که منتظر مساعدت دولت هستم.

بدون کمک وزیر ارتباطات مشکلات فعلی حل نمی‌شود

 

بدون کمک وزیر ارتباطات مشکلات فعلی حل نمی‌شود


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تعویق در فرآیند انتخاب شهردار

تعویق در فرآیند انتخاب شهردار

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: با توجه به بررسی استفساریه مستثنی شدن شهرداران از قانون منع به کارگیری بازنشستگان در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی فرایند انتخاب شهردار چند روز به تعویق افتاد.
سقوط دلار دیوانه

سقوط دلار دیوانه

فشار بازار ارز از روز دوشنبه افتاد ،تا در یک سراشیبی از 17 به 15 هزار تومان تنزل یابد ،سقوط قیمتی که کارشناسان معتقدند به دلیل عرضه دلارهای خانگی به بازار ،تصمیمات جدید بانک مرکزی ،افزایش قیمت نفت اتفاق افتاده و روند نزولی استمرار خواهد داشت.