کد خبر: ۷۵۰۱۵
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۵
شهردار منطقه ۲۲ از احداث بزرگترین فضای عمومی پیاده‌روی شهروندی در تهران که از دریاچه شهدای خلیج فارس تا چهار راه ایران خودرو به طول 9 کیلومتر است، خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،دکتر علی نوذرپور در بازدید از فرهنگسرای تهران و دیدار با سمن‌های منطقه در این فرهنگسرا با اعلام برنامه های خود از تشکل‌های دینی، اجتماعی و فرهنگی برای مشارکت‌ هر چه بیشتر شهروندان منطقه در تصمیم گیری های مدیریت شهری دعوت کرد. 

وی با بیان اینکه دوگانگی مشهودی در مدیریت فرهنگی دولت و مدیریت فرهنگی شهرداری وجود دارد،افزود:در حال حاضر فضای کالبدی شهر جایی برای شهروندان ندارد و باید مردم را با شهر آشتی دهیم. 

نوذرپور همچنین از احداث بزرگترین فضای عمومی پیاده روی شهروندی در تهران را از دریاچه شهدای خلیج فارس تا چهار راه ایران خودرو به طول 9 کیلومتر است خبر داد.

وی درباره موضوعات مرتبط با خدمات شهری منطقه نیز گفت: تفکیک پسماند از مبداء را به عنوان منطقه پایلوت در شهر تهران شروع کرده‌ایم و از تفکیک 3 درصد به 8 درصد رسیده‌ایم.

شهردار منطقه ۲۲ اظهار داشت: در موضوع فضای سبز به دنبال ایجاد افزایش پارک های محلی هستیم و بیش از 50درصد از فضای کلی منطقه را اختصاص به فضای سبز می دهیم.

نوذرپور در پایان با خبر ایجاد پارک های ایمنی و اکوپو پارک در منطقه، گفت: مدیریت شهری منطقه با برنامه‌ریزی های انجام شده قصد دارد اقدامات خود را در جهت دانش‌های نوین و تکنولوزی‌های پیشرفته سوق دهد و از نهادهای مردمی برای افزایش هر چه بهتر مشارکت‌های شهروندی استفاده خواهیم کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تعویق در فرآیند انتخاب شهردار

تعویق در فرآیند انتخاب شهردار

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: با توجه به بررسی استفساریه مستثنی شدن شهرداران از قانون منع به کارگیری بازنشستگان در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی فرایند انتخاب شهردار چند روز به تعویق افتاد.
سقوط دلار دیوانه

سقوط دلار دیوانه

فشار بازار ارز از روز دوشنبه افتاد ،تا در یک سراشیبی از 17 به 15 هزار تومان تنزل یابد ،سقوط قیمتی که کارشناسان معتقدند به دلیل عرضه دلارهای خانگی به بازار ،تصمیمات جدید بانک مرکزی ،افزایش قیمت نفت اتفاق افتاده و روند نزولی استمرار خواهد داشت.