کد خبر: ۷۴۹۲۱
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۴:۴۶
فرمانده انتظامی شهرستان آستارا خبر داد
فرمانده انتظامی شهرستان آستارا از کشف 55 گرم موادمخدر از نوع هروئین و دستگیری یک نفر در این شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ رسول عزیزی در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار کرد: مأموران انتظامی شهرستان آستارا در پی دریافت خبری مبنی‌بر فعالیت یک قاچاق‌چی درخصوص تهیه و توزیع موادمخدر بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی بابیان اینکه مأموران انتظامی شهرستان آستارا پس از اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی مقام قضایی به مخفی‌گاه متهم اعزام شدند تصریح کرد: در بازرسی از این مکان، 55 گرم موادمخدر از نوع هروئین کشف و متهم 56 ساله دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شد.  

فرمانده انتظامی شهرستان آستارا از مردم خواست هرگونه اخبار و اطلاعات خود پیرامون کلاه‌برداری، فعالیت شرکت‌های هرمی، سرقت، خریدوفروش کالای قاچاق و حمل فرآورده‌های خام دامی و شیلاتی فاسد را با شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت با متخلفان برخورد قانونی شود.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.