کد خبر: ۷۴۷۵۶
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۵
نخستین نشست تخصصی ظرفیتهای رسانه برای "حمایت از کالا و سرمایه ایرانی در بستر اقتصاد شهری" و رونمایی از کتاب گفتمان سرمایه ایرانی در فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی برگزار می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی ،با توجه به نام گذاری سال ۹۷ به نام حمایت از کالای ایرانی ، این فرهنگسرا در نظر دارد سلسله نشستهای تخصصی نقش رسانه ها در "تحقق شعار سال ۹۷ "را اجرا نماید .بر این اساس اولین نشست تخصصی ظرفیت های رسانه برای "حمایت از کالا و سرمایه ایرانی در بستر اقتصاد شهری "و همچنین رونمایی از کتاب” گفتمان سرمایه ایرانی”در فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی برگزار میگردد.

این برنامه با مشارکت فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی ،انجمن علمی اقتصاد شهری ایران،انجمن علمی مدیریت رسانه و ارتباطات،فصلنامه علمی – پزوهشی اقتصاد و مدیریت شهری،فصلنامه علمی-تخصصی کسب و کارهای رسانه ای ،دبیرخانه دائمی سلسله نشستهای تخصصی اقتصاد رسانه ها و دانشگاه مدیریت و اقتصاددانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات برگزار میگردد.

 نخستین نشست تخصصی ظرفیتهای رسانه برای حمایت از کالا و سرمایه ایرانی در بستر اقتصاد شهری دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ساعت ۱۵ در فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی برگزار میگردد.

علاقه مندان جهت اطلاع در خصوص حضوردر  این برنامه و برنامه های آتی فرهنگسرای رسانه  با شماره تلفن ۲۲۸۸۸۶۸۱-۳ داخلی ۲۱۲ تماس حاصل نمایید.

فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی در خیابان شهیدگل نبی،خیابابان شهید ناطق نوری ،میدان قبا واقع شده است.

برگزاری نشست تخصصی ظرفیتهای رسانه برای
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چگونه خصولتی‌ها بازار مسکن را داغ کردند/ طغیان بازار اجاره در پیش است

چگونه خصولتی‌ها بازار مسکن را داغ کردند/ طغیان بازار اجاره در پیش است

یک کارشناس بازار گفت: عرضه مسکن در اختیار شرکتهای دولتی یا شبه دولتی است که در ایران بر امواج سیاسی و اقتصادی موج سواری می‌کنند و مادامیکه قیمت مصالح ساختمانی روند افزایشی دارد رشد قیمت مسکن و طغیان بازار اجاره انکار ناپذیر است.
ارجاع یا اصلاح؛ مصوبه جایگزین برج باغ‌ها بر سر دو راهی!

ارجاع یا اصلاح؛ مصوبه جایگزین برج باغ‌ها بر سر دو راهی!

سخنگوی شورای شهر گفت: پیشنهاد جایگزین شهرداری تهران برای برج باغ‌ها با وجود اعمال قوانین سختگیرانه در ساخت و ساز نتوانست صیانت و نگهداری از باغها را مورد توجه قرار دهد لذا یا به شهرداری ارجاع شده و یا چکش کاری تخصصی آن با مهندسان مشاور در شورا صورت می‌گیرد.