کد خبر: ۷۴۷۵۶
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۵
نخستین نشست تخصصی ظرفیتهای رسانه برای "حمایت از کالا و سرمایه ایرانی در بستر اقتصاد شهری" و رونمایی از کتاب گفتمان سرمایه ایرانی در فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی برگزار می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی ،با توجه به نام گذاری سال ۹۷ به نام حمایت از کالای ایرانی ، این فرهنگسرا در نظر دارد سلسله نشستهای تخصصی نقش رسانه ها در "تحقق شعار سال ۹۷ "را اجرا نماید .بر این اساس اولین نشست تخصصی ظرفیت های رسانه برای "حمایت از کالا و سرمایه ایرانی در بستر اقتصاد شهری "و همچنین رونمایی از کتاب” گفتمان سرمایه ایرانی”در فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی برگزار میگردد.

این برنامه با مشارکت فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی ،انجمن علمی اقتصاد شهری ایران،انجمن علمی مدیریت رسانه و ارتباطات،فصلنامه علمی – پزوهشی اقتصاد و مدیریت شهری،فصلنامه علمی-تخصصی کسب و کارهای رسانه ای ،دبیرخانه دائمی سلسله نشستهای تخصصی اقتصاد رسانه ها و دانشگاه مدیریت و اقتصاددانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات برگزار میگردد.

 نخستین نشست تخصصی ظرفیتهای رسانه برای حمایت از کالا و سرمایه ایرانی در بستر اقتصاد شهری دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ساعت ۱۵ در فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی برگزار میگردد.

علاقه مندان جهت اطلاع در خصوص حضوردر  این برنامه و برنامه های آتی فرهنگسرای رسانه  با شماره تلفن ۲۲۸۸۸۶۸۱-۳ داخلی ۲۱۲ تماس حاصل نمایید.

فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی در خیابان شهیدگل نبی،خیابابان شهید ناطق نوری ،میدان قبا واقع شده است.

برگزاری نشست تخصصی ظرفیتهای رسانه برای
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر‌های شهدای حادثه تروریستی اهواز / تصاویر

تشییع پیکر‌های شهدای حادثه تروریستی اهواز / تصاویر

مراسم تشییع پیکر‌های شهدای حادثه تروریستی اهواز با حضور حجت الاسلام رحیمیان و مروی نمایندگان مقام معظم رهبری و دیگر مسئولان کشوری و لشکری برگزار شد و پیکر‌های شهیدان با حضور جمع کثیری از مردم از حسینیه عاشقان ثارالله اهواز به سمت چهارراه زند تشییع شد.
بوی ماه مهر در شهر/ تصاویر

بوی ماه مهر در شهر/ تصاویر

همه ساله با شروع ماه مهر کوچه ها و خیابان ها رنگ و بوی دیگری پیدا می کنند و شور و شوق دانش آموزان جلوه زیبایی به جامعه می بخشد.
آخرین اخبار