کد خبر: ۷۴۷۵۶
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۵
نخستین نشست تخصصی ظرفیتهای رسانه برای "حمایت از کالا و سرمایه ایرانی در بستر اقتصاد شهری" و رونمایی از کتاب گفتمان سرمایه ایرانی در فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی برگزار می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی ،با توجه به نام گذاری سال ۹۷ به نام حمایت از کالای ایرانی ، این فرهنگسرا در نظر دارد سلسله نشستهای تخصصی نقش رسانه ها در "تحقق شعار سال ۹۷ "را اجرا نماید .بر این اساس اولین نشست تخصصی ظرفیت های رسانه برای "حمایت از کالا و سرمایه ایرانی در بستر اقتصاد شهری "و همچنین رونمایی از کتاب” گفتمان سرمایه ایرانی”در فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی برگزار میگردد.

این برنامه با مشارکت فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی ،انجمن علمی اقتصاد شهری ایران،انجمن علمی مدیریت رسانه و ارتباطات،فصلنامه علمی – پزوهشی اقتصاد و مدیریت شهری،فصلنامه علمی-تخصصی کسب و کارهای رسانه ای ،دبیرخانه دائمی سلسله نشستهای تخصصی اقتصاد رسانه ها و دانشگاه مدیریت و اقتصاددانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات برگزار میگردد.

 نخستین نشست تخصصی ظرفیتهای رسانه برای حمایت از کالا و سرمایه ایرانی در بستر اقتصاد شهری دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ساعت ۱۵ در فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی برگزار میگردد.

علاقه مندان جهت اطلاع در خصوص حضوردر  این برنامه و برنامه های آتی فرهنگسرای رسانه  با شماره تلفن ۲۲۸۸۸۶۸۱-۳ داخلی ۲۱۲ تماس حاصل نمایید.

فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی در خیابان شهیدگل نبی،خیابابان شهید ناطق نوری ،میدان قبا واقع شده است.

برگزاری نشست تخصصی ظرفیتهای رسانه برای
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.