کد خبر: ۷۴۶۲
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۶
دانش‌آموزی از توابع روستاهای استان سیستان و بلوچستان به دلیل شیطنت در کلاس درس با لوله از سوی معلم مورد ضرب و شتم قرار گرفته و از ناحیه چشم دچار آسیب شده است.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا، در خبری که طی هفته جاری در رابطه با تنبیه بدنی دانش‌آموزان منتشر شد، دانش‌آموزی از توابع روستاهای استان سیستان و بلوچستان به دلیل شیطنت در کلاس درس با لوله از سوی معلم مورد ضرب و شتم قرار گرفته و از ناحیه چشم دچار آسیب می‌شود.


این خبر که توسط سایت‌ ــ آوای فرهنگی از سایت‌های خبری استان سیستان و بلوچستان ــ منتشر شد از سوی مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان تأیید شد.

فریدون دامنی رئیس آموزش و پرورش بمپور نیز اعلام کرد: تمام مراحل این موضوع از طریق قانون در حال پیگیری است و آقای  «ع . ر»  معلم خاطی به واحد تخلفات استان معرفی شده است و مدیر کل آموزش و پرورش استان در جریان  این اتفاق هستند و قرار است معلم خاطی به کمیته انضباطی برود.

همچنین علی مرادی رئیس اداره آموزش‌ و پرورش استان سیستان و بلوچستان در با اشاره به تعلیق مدیر مدرسه اعلام کرد:‌ پرونده تخلف معلم خاطی، خارج از نوبت در حال رسیدگی است. همچنین رئیس آموزش و پرورش منطقه نیز استعفا داده است.

وی افزود:‌ متأسفانه چشم دانش‌آموز شلنگ خورده اما بینایی خود را از دست نداده است.


منبع: تسنیم
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

امام علی علیه السلام:کسی که با کتاب ها تسلی و آرامش یابد، هرگز آرامش خود را از دست نخواهد داد.
مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

عضو انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: یکی از فاکتورهای مهم در امنیت غذایی، تولیدات بخش کشاورزی است. اقتصاد غیر نفتی به شدت به آن وابسته است.بخشی که ریسک در آن خصوصاً در ایران بسیار بالا است. همچنین کاهش و یا عدم تولید حتی قسمت هایی از آن می تواند صدمات شدیدی به امنیت غدایی کشور وارد کند.
آخرین اخبار