کد خبر: ۷۴۵۲
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۰
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور خبر داد
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی کشور گفت: محور چالوس به کرج از ساعت 15 امروز از میدان امیرکبیر به سمت چالوس یکطرفه خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا، سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در خصوص «آخرین محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های کشور»، اظهار داشت: این محدودیت‌ها امروز مربوط به محور چالوس به کرج است که از ساعت 15 از میدان امیرکبیر به سمت چالوس یکطرفه خواهد بود.

وی ادامه داد:‌ در حال حاضر ترافیک در محور قم به تهران و در استان خراسان رضوی، محور مشهد به قوچان، مشهد به سبزوار و مشهد به تربت‌حیدریه نیمه‌سنگین است.

سرهنگ رحمانی افزود: ترافیک محور چالوس به سمت کرج در محدوده ولی‌آباد، مرزن‌آباد و کندوان سنگین است. 

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا تصریح کرد: ترافیک در محور هراز، محدوده پلور و آبعلی و جنگل نارنجستان نیز سنگین است؛ضمن اینکه در محور رشت ـ قزوین، محدوده امامزاده هاشم و رودبار و منجیل ترافیک سنگینی را شاهد هستیم.

وی با اشاره به آزادراه قزوین به کرج یادآور شد: ترافیک در این محور نیز در محدوده گلشهر سنگین است و در محور فیروزکوه نیز در محدوده شیرگاه تا زیرآب ترافیک سنگینی را شاهد هستیم. 

سرهنگ رحمانی با بیان اینکه در سایر محورها نیز بارندگی را نداریم، خاطر نشان کرد: ترافیک در محورهای دیگر روان است.

منبع: فارس
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

امام علی علیه السلام:کسی که با کتاب ها تسلی و آرامش یابد، هرگز آرامش خود را از دست نخواهد داد.
مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

عضو انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: یکی از فاکتورهای مهم در امنیت غذایی، تولیدات بخش کشاورزی است. اقتصاد غیر نفتی به شدت به آن وابسته است.بخشی که ریسک در آن خصوصاً در ایران بسیار بالا است. همچنین کاهش و یا عدم تولید حتی قسمت هایی از آن می تواند صدمات شدیدی به امنیت غدایی کشور وارد کند.
آخرین اخبار