کد خبر: ۷۴۵۱
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۷
سازمان هواشناسی:
سازمان هواشناسی اعلام کرد: با ورود سامانه های جدید بارشی به کشور از فردا - شنبه - در برخی مناطق شمال غرب و استان های ساحلی خزر رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا، سازمان هواشناسی اعلام کرد: با ورود سامانه های جدید بارشی به کشور از فردا - شنبه - در برخی مناطق شمال غرب و استان های ساحلی خزر رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود.

امروز - جمعه - افزایش نسبی دما را در استان های ساحلی خزر شاهد خواهیم بود و علاوه بر آن، وزش باد نسبتا شدید در استان های گیلان و اردبیل پیش بینی می شود.

برپایه این گزارش، از بعد از ظهر جمعه در برخی مناطق استان کرمان نیز رگبار و رعد و برق پیش بینی می شود، اما از فردا - شنبه - با ورود سامانه های جدید بارشی به کشور، در برخی مناطق شمال غرب و استان های ساحلی خزر، رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود که از اواخر وقت به صورت پراکنده به مناطق شمال شرق کشور هم می رسد.

سازمان هواشناسی، همچنین شدت یافتن بارش ها را از فردا برای استان های شمالی گیلان و مازندران پیش بینی کرده که این وضعیت در روزهای یکشنبه و دوشنبه در استان های ساحلی خزر، اردبیل، خراسان شمالی و ارتفاعات البرز مرکزی با شدت یا ضعف تداوم خواهد یافت.

این گزارش می افزاید: از روز دوشنبه با تقویت جریان های شمالی بر شدت بارش ها در استان های گیلان و مازندران افزوده می شود. در این روز بارش ها در نقاط سردسیر گیلان، مازندران و اردبیل حتی به صورت برف پیش بینی می شود.

گزارش سازمان هواشناسی، دریای خزر را از اواخر وقت شنبه تا دوشنبه همین هفته، مواج و متلاطم پیش بینی کرده است. همچنین از روز شنبه از سمت شمال غرب کشور، شاهد کاهش نسبی دما در سواحل شمالی کشور و دامنه های البرز مرکزی خواهیم بود که برای روز یکشنبه به شمال شرق کشور هم خواهد رسید.

این گزارش، هوای روز جمعه تهران را صاف با حداکثر دمای 26 درجه سانتیگراد پیش بینی کرد و از روز یکشنبه هوا سردتر می شود.
منبع: ایرنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

امام علی علیه السلام:کسی که با کتاب ها تسلی و آرامش یابد، هرگز آرامش خود را از دست نخواهد داد.
مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

عضو انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: یکی از فاکتورهای مهم در امنیت غذایی، تولیدات بخش کشاورزی است. اقتصاد غیر نفتی به شدت به آن وابسته است.بخشی که ریسک در آن خصوصاً در ایران بسیار بالا است. همچنین کاهش و یا عدم تولید حتی قسمت هایی از آن می تواند صدمات شدیدی به امنیت غدایی کشور وارد کند.
آخرین اخبار