کد خبر: ۷۳۸۵۵
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۹
مهلت ارسال آثار به اولین دوره رقابت علمی کنز با شعار «ایده­ ات را جهانی کن» تا ۲۵ خردادماه ۹۷ تمدید شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، به نقل از جایزه مصطفی(ص)، در راستای ایجاد فرصت بیشتر برای ارائه آثار توسط علاقه­ مندان، مهلت ارسال آثار به اولین دوره رقابت علمی کنز با شعار «ایده­ ات را جهانی کن» تا ۲۵ خردادماه سال جاری تمدید شد.

این رقابت میان دانش ­پژوهان، دانشجویان و استادان زیر ۴۵ سال در ۵۷ کشور عضو سازمان همکاری اسلامی با هدف ارائه راهکار برای حل مشکلات جامعه، استفاده از ظرفیت‌های جامعه متخصصین، تهیه انباشتی از آثار علمی،‌ ارتقاء سطح انگیزش و خلاقیت نخبگان جوان،‌ بسترسازی برای شناسایی و تبادل ایده‌های علمی و فناورانه و استمرار هدفمند تعامل محققان از طریق فضای مجازی برگزار می­ شود.

شرکت­ کنندگان می ­توانند ایده ­های کاربردی خود را در قالب ویدئوهای ۳ تا ۵ دقیقه ­ای با موضوعات سلامت، انرژی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، اقتصاد، آب و محیط­ زیست برای دبیرخانه ارسال کنند.

جوایز نقدی این رقابت در قالب نشان طلای ۶۰ گرمی کنز برای نفر اول، نشان طلای ۴۰ گرمی کنز برای نفر دوم، نشان طلای ۲۰ گرمی برای نفر سوم و نشان طلای ۲۰ گرمی برای نفر اول هر حوزه تخصصی خواهد بود.

این مسابقه یکی از بخش های جانبی جایزه مصطفی(ص) است.
منبع: مهر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چگونه خصولتی‌ها بازار مسکن را داغ کردند/ طغیان بازار اجاره در پیش است

چگونه خصولتی‌ها بازار مسکن را داغ کردند/ طغیان بازار اجاره در پیش است

یک کارشناس بازار گفت: عرضه مسکن در اختیار شرکتهای دولتی یا شبه دولتی است که در ایران بر امواج سیاسی و اقتصادی موج سواری می‌کنند و مادامیکه قیمت مصالح ساختمانی روند افزایشی دارد رشد قیمت مسکن و طغیان بازار اجاره انکار ناپذیر است.
ارجاع یا اصلاح؛ مصوبه جایگزین برج باغ‌ها بر سر دو راهی!

ارجاع یا اصلاح؛ مصوبه جایگزین برج باغ‌ها بر سر دو راهی!

سخنگوی شورای شهر گفت: پیشنهاد جایگزین شهرداری تهران برای برج باغ‌ها با وجود اعمال قوانین سختگیرانه در ساخت و ساز نتوانست صیانت و نگهداری از باغها را مورد توجه قرار دهد لذا یا به شهرداری ارجاع شده و یا چکش کاری تخصصی آن با مهندسان مشاور در شورا صورت می‌گیرد.