کد خبر: ۷۳۸۵۵
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۹
مهلت ارسال آثار به اولین دوره رقابت علمی کنز با شعار «ایده­ ات را جهانی کن» تا ۲۵ خردادماه ۹۷ تمدید شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، به نقل از جایزه مصطفی(ص)، در راستای ایجاد فرصت بیشتر برای ارائه آثار توسط علاقه­ مندان، مهلت ارسال آثار به اولین دوره رقابت علمی کنز با شعار «ایده­ ات را جهانی کن» تا ۲۵ خردادماه سال جاری تمدید شد.

این رقابت میان دانش ­پژوهان، دانشجویان و استادان زیر ۴۵ سال در ۵۷ کشور عضو سازمان همکاری اسلامی با هدف ارائه راهکار برای حل مشکلات جامعه، استفاده از ظرفیت‌های جامعه متخصصین، تهیه انباشتی از آثار علمی،‌ ارتقاء سطح انگیزش و خلاقیت نخبگان جوان،‌ بسترسازی برای شناسایی و تبادل ایده‌های علمی و فناورانه و استمرار هدفمند تعامل محققان از طریق فضای مجازی برگزار می­ شود.

شرکت­ کنندگان می ­توانند ایده ­های کاربردی خود را در قالب ویدئوهای ۳ تا ۵ دقیقه ­ای با موضوعات سلامت، انرژی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، اقتصاد، آب و محیط­ زیست برای دبیرخانه ارسال کنند.

جوایز نقدی این رقابت در قالب نشان طلای ۶۰ گرمی کنز برای نفر اول، نشان طلای ۴۰ گرمی کنز برای نفر دوم، نشان طلای ۲۰ گرمی برای نفر سوم و نشان طلای ۲۰ گرمی برای نفر اول هر حوزه تخصصی خواهد بود.

این مسابقه یکی از بخش های جانبی جایزه مصطفی(ص) است.
منبع: مهر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حذف محدوده زوج و فرد قطعی نیست

حذف محدوده زوج و فرد قطعی نیست

رئیس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای شهر تهران با اشاره به اینکه حذف محدوده زوج و فرد قطعی نیست گفت: موضوع طرح ترافیک و زوج و فرد مواردی است که بر اساس قانون باید شورای عالی ترافیک تهران تصمیم‌گیری کند.
فرانسه و آمریکا طلایه داران واگذاری آموزش به بخش غیر دولتی

فرانسه و آمریکا طلایه داران واگذاری آموزش به بخش غیر دولتی

رئیس مرکز تربیت مربی و پژوهشهای سازمان آموزش و پرورش فنی و حرفه ای کشور گفت: واگذاری آموزش به بخش دولتی درحالی که در کشورهای توسعه یافته تا 96 درصد دنبال شده است و کشورهایی نظیر آمریکا و فرانسه کمتر از 5 درصد تولی گری آموزش را به بخش دولتی سپرده اند، نظام آموزشی ایران با بهره وری حداقلی در اختیار دولتی هاست.