کد خبر: ۷۳۸۵۵
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۹
مهلت ارسال آثار به اولین دوره رقابت علمی کنز با شعار «ایده­ ات را جهانی کن» تا ۲۵ خردادماه ۹۷ تمدید شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، به نقل از جایزه مصطفی(ص)، در راستای ایجاد فرصت بیشتر برای ارائه آثار توسط علاقه­ مندان، مهلت ارسال آثار به اولین دوره رقابت علمی کنز با شعار «ایده­ ات را جهانی کن» تا ۲۵ خردادماه سال جاری تمدید شد.

این رقابت میان دانش ­پژوهان، دانشجویان و استادان زیر ۴۵ سال در ۵۷ کشور عضو سازمان همکاری اسلامی با هدف ارائه راهکار برای حل مشکلات جامعه، استفاده از ظرفیت‌های جامعه متخصصین، تهیه انباشتی از آثار علمی،‌ ارتقاء سطح انگیزش و خلاقیت نخبگان جوان،‌ بسترسازی برای شناسایی و تبادل ایده‌های علمی و فناورانه و استمرار هدفمند تعامل محققان از طریق فضای مجازی برگزار می­ شود.

شرکت­ کنندگان می ­توانند ایده ­های کاربردی خود را در قالب ویدئوهای ۳ تا ۵ دقیقه ­ای با موضوعات سلامت، انرژی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، اقتصاد، آب و محیط­ زیست برای دبیرخانه ارسال کنند.

جوایز نقدی این رقابت در قالب نشان طلای ۶۰ گرمی کنز برای نفر اول، نشان طلای ۴۰ گرمی کنز برای نفر دوم، نشان طلای ۲۰ گرمی برای نفر سوم و نشان طلای ۲۰ گرمی برای نفر اول هر حوزه تخصصی خواهد بود.

این مسابقه یکی از بخش های جانبی جایزه مصطفی(ص) است.
منبع: مهر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.