کد خبر: ۷۳۸۲۷
تاریخ انتشار: ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پیرامون ایجاد انحصار برای صداوسیما در صوت و تصویر فراگیر، خاطرنشان کرد: در تعریف عبارت صوت و تصویر فراگیر پیشنهاد ما این بوده است که اول این موضوع به تصویب شورای عالی فضای مجازی رسیده و بعد قانونگذاری بر اساس آن انجام شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مهندس آذری جهرمی که در حاشیه‌ی مراسم روز ملی دختران در ICT در مورد مباحث روزهای اخیر درباره‌ی ایجاد انحصار برای صداوسیما در صوت و تصویر، گفت: در موضوعی که صداوسیما در خصوص صوت و تصویر فراگیر پیگیر بوده و آن را در مجلس مطرح کرده است نکته‌ی مهم، تعریف عبارت صوت و تصویر فراگیر است. مرجع این تعریف طبیعتا باید شورای عالی فضای مجازی باشد. پیشنهاد ما این بوده است که اول این موضوع به تصویب شورای عالی فضای مجازی رسیده و بعد قانونگذاری بر اساس آن انجام شود.

وی افزود: ورود هرگونه قانونگذاری، قبل از تبیین این عبارت باعث می‌شود که مشکلاتی در مدل اقتصادی و توسعه‌ای لایه‌ی خدمات و تولید محتوا در شبکه‌ی ملی اطلاعات ایجاد شود، بنابراین بحث ما به صورت جدی این است که این موضوع را به شورای عالی فضای مجازی منتقل نمایند و در آن جا تصمیم گیری ها صورت پذیرد و بعد به دست قانونگذار برگردد.

منبع: سیتنا 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر‌های شهدای حادثه تروریستی اهواز / تصاویر

تشییع پیکر‌های شهدای حادثه تروریستی اهواز / تصاویر

مراسم تشییع پیکر‌های شهدای حادثه تروریستی اهواز با حضور حجت الاسلام رحیمیان و مروی نمایندگان مقام معظم رهبری و دیگر مسئولان کشوری و لشکری برگزار شد و پیکر‌های شهیدان با حضور جمع کثیری از مردم از حسینیه عاشقان ثارالله اهواز به سمت چهارراه زند تشییع شد.
بوی ماه مهر در شهر/ تصاویر

بوی ماه مهر در شهر/ تصاویر

همه ساله با شروع ماه مهر کوچه ها و خیابان ها رنگ و بوی دیگری پیدا می کنند و شور و شوق دانش آموزان جلوه زیبایی به جامعه می بخشد.
آخرین اخبار