کد خبر: ۷۳۸۲۷
تاریخ انتشار: ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پیرامون ایجاد انحصار برای صداوسیما در صوت و تصویر فراگیر، خاطرنشان کرد: در تعریف عبارت صوت و تصویر فراگیر پیشنهاد ما این بوده است که اول این موضوع به تصویب شورای عالی فضای مجازی رسیده و بعد قانونگذاری بر اساس آن انجام شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مهندس آذری جهرمی که در حاشیه‌ی مراسم روز ملی دختران در ICT در مورد مباحث روزهای اخیر درباره‌ی ایجاد انحصار برای صداوسیما در صوت و تصویر، گفت: در موضوعی که صداوسیما در خصوص صوت و تصویر فراگیر پیگیر بوده و آن را در مجلس مطرح کرده است نکته‌ی مهم، تعریف عبارت صوت و تصویر فراگیر است. مرجع این تعریف طبیعتا باید شورای عالی فضای مجازی باشد. پیشنهاد ما این بوده است که اول این موضوع به تصویب شورای عالی فضای مجازی رسیده و بعد قانونگذاری بر اساس آن انجام شود.

وی افزود: ورود هرگونه قانونگذاری، قبل از تبیین این عبارت باعث می‌شود که مشکلاتی در مدل اقتصادی و توسعه‌ای لایه‌ی خدمات و تولید محتوا در شبکه‌ی ملی اطلاعات ایجاد شود، بنابراین بحث ما به صورت جدی این است که این موضوع را به شورای عالی فضای مجازی منتقل نمایند و در آن جا تصمیم گیری ها صورت پذیرد و بعد به دست قانونگذار برگردد.

منبع: سیتنا 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو از انعقاد قرارداد این شرکت با دبیرخانه جشنواره تئاتر خبر داد.
انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

در مراسم انعقاد توافقنامه تامین قطارهای خط ۷ متروی تهران که امروز با حضور شهردار و رئیس شورای شهر تهران برگزار شد، قرار ساخت ۳۷۶ واگن برای متروی تهران گذاشته شد.