کد خبر: ۷۳۲۴۱
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۴
رئیس مرکز مدیریت اطلاعات و حوادث سازمان مدیریت بحران کشور از راه‌اندازی و فعال‌سازی شماره 5 رقمی در استان‌های تحت تأثیر بحران با استفاده از ظرفیت شرکت همراه اول خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی رحمتی نژاد گفت: تقویت سامانه های تلفن ثابت، سیار و بیسیم و هرگونه تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری تخصصی و عمومی برای ایجاد شبکه وسیع اینترانت و اینترنت در جهت بالابردن سطح اطلاع رسانی در مراحل 4 گانه مدیریت بحران را دنبال کرده ایم.
 
وی از راه اندازی سامانه ویدئو کنفرانس در سطح سازمان و ادارات کل بحران استان‌ها برای آگاهی از اخبار و رویدادهای اتفاق افتاده در سطح استان‌های کشور خبر داد و گفت: امکان سنجی شرایط لازم جهت راه اندازی شبکه بی سیم سازمان جهت افزایش ضریب پاسخگویی در زمان بحران و مدیریت بهینه بحران نیز از دیگر اقدامات انجام شده است.
 
رحمتی نژاد افزود: استفاده از امکانات و ظرفیت های اپراتورهای تلفن همراه در کشور جهت گسترش شبکه های مخابراتی از دیگر اولویت های سازمان مدیریت بحران است.
 
رئیس مرکز مدیریت اطلاعات و حوادث سازمان مدیریت بحران کشور از ایجاد بیش از 3500 کد پنج رقمی بر روی خطوط دائمی همراه اول کارکنان سازمان مدیریت بحران، ادارات کل بحران استان‌ها، کارگروه ها و حوزه های مرتبط با مدیریت بحران جهت برقراری ارتباط با اولویت بالا در زمان بحران و مدیریت بهتر حوادث خبر داد.
 
وی گفت: همچنین رصد آخرین وضعیت راه‌های مواصلاتی از طریق دوربین های راهداری انجام می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چگونه خصولتی‌ها بازار مسکن را داغ کردند/ طغیان بازار اجاره در پیش است

چگونه خصولتی‌ها بازار مسکن را داغ کردند/ طغیان بازار اجاره در پیش است

یک کارشناس بازار گفت: عرضه مسکن در اختیار شرکتهای دولتی یا شبه دولتی است که در ایران بر امواج سیاسی و اقتصادی موج سواری می‌کنند و مادامیکه قیمت مصالح ساختمانی روند افزایشی دارد رشد قیمت مسکن و طغیان بازار اجاره انکار ناپذیر است.
ارجاع یا اصلاح؛ مصوبه جایگزین برج باغ‌ها بر سر دو راهی!

ارجاع یا اصلاح؛ مصوبه جایگزین برج باغ‌ها بر سر دو راهی!

سخنگوی شورای شهر گفت: پیشنهاد جایگزین شهرداری تهران برای برج باغ‌ها با وجود اعمال قوانین سختگیرانه در ساخت و ساز نتوانست صیانت و نگهداری از باغها را مورد توجه قرار دهد لذا یا به شهرداری ارجاع شده و یا چکش کاری تخصصی آن با مهندسان مشاور در شورا صورت می‌گیرد.