کد خبر: ۷۳۲۴۱
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۴
رئیس مرکز مدیریت اطلاعات و حوادث سازمان مدیریت بحران کشور از راه‌اندازی و فعال‌سازی شماره 5 رقمی در استان‌های تحت تأثیر بحران با استفاده از ظرفیت شرکت همراه اول خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی رحمتی نژاد گفت: تقویت سامانه های تلفن ثابت، سیار و بیسیم و هرگونه تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری تخصصی و عمومی برای ایجاد شبکه وسیع اینترانت و اینترنت در جهت بالابردن سطح اطلاع رسانی در مراحل 4 گانه مدیریت بحران را دنبال کرده ایم.
 
وی از راه اندازی سامانه ویدئو کنفرانس در سطح سازمان و ادارات کل بحران استان‌ها برای آگاهی از اخبار و رویدادهای اتفاق افتاده در سطح استان‌های کشور خبر داد و گفت: امکان سنجی شرایط لازم جهت راه اندازی شبکه بی سیم سازمان جهت افزایش ضریب پاسخگویی در زمان بحران و مدیریت بهینه بحران نیز از دیگر اقدامات انجام شده است.
 
رحمتی نژاد افزود: استفاده از امکانات و ظرفیت های اپراتورهای تلفن همراه در کشور جهت گسترش شبکه های مخابراتی از دیگر اولویت های سازمان مدیریت بحران است.
 
رئیس مرکز مدیریت اطلاعات و حوادث سازمان مدیریت بحران کشور از ایجاد بیش از 3500 کد پنج رقمی بر روی خطوط دائمی همراه اول کارکنان سازمان مدیریت بحران، ادارات کل بحران استان‌ها، کارگروه ها و حوزه های مرتبط با مدیریت بحران جهت برقراری ارتباط با اولویت بالا در زمان بحران و مدیریت بهتر حوادث خبر داد.
 
وی گفت: همچنین رصد آخرین وضعیت راه‌های مواصلاتی از طریق دوربین های راهداری انجام می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حذف محدوده زوج و فرد قطعی نیست

حذف محدوده زوج و فرد قطعی نیست

رئیس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای شهر تهران با اشاره به اینکه حذف محدوده زوج و فرد قطعی نیست گفت: موضوع طرح ترافیک و زوج و فرد مواردی است که بر اساس قانون باید شورای عالی ترافیک تهران تصمیم‌گیری کند.
فرانسه و آمریکا طلایه داران واگذاری آموزش به بخش غیر دولتی

فرانسه و آمریکا طلایه داران واگذاری آموزش به بخش غیر دولتی

رئیس مرکز تربیت مربی و پژوهشهای سازمان آموزش و پرورش فنی و حرفه ای کشور گفت: واگذاری آموزش به بخش دولتی درحالی که در کشورهای توسعه یافته تا 96 درصد دنبال شده است و کشورهایی نظیر آمریکا و فرانسه کمتر از 5 درصد تولی گری آموزش را به بخش دولتی سپرده اند، نظام آموزشی ایران با بهره وری حداقلی در اختیار دولتی هاست.