کد خبر: ۷۳۲۴۱
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۴
رئیس مرکز مدیریت اطلاعات و حوادث سازمان مدیریت بحران کشور از راه‌اندازی و فعال‌سازی شماره 5 رقمی در استان‌های تحت تأثیر بحران با استفاده از ظرفیت شرکت همراه اول خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی رحمتی نژاد گفت: تقویت سامانه های تلفن ثابت، سیار و بیسیم و هرگونه تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری تخصصی و عمومی برای ایجاد شبکه وسیع اینترانت و اینترنت در جهت بالابردن سطح اطلاع رسانی در مراحل 4 گانه مدیریت بحران را دنبال کرده ایم.
 
وی از راه اندازی سامانه ویدئو کنفرانس در سطح سازمان و ادارات کل بحران استان‌ها برای آگاهی از اخبار و رویدادهای اتفاق افتاده در سطح استان‌های کشور خبر داد و گفت: امکان سنجی شرایط لازم جهت راه اندازی شبکه بی سیم سازمان جهت افزایش ضریب پاسخگویی در زمان بحران و مدیریت بهینه بحران نیز از دیگر اقدامات انجام شده است.
 
رحمتی نژاد افزود: استفاده از امکانات و ظرفیت های اپراتورهای تلفن همراه در کشور جهت گسترش شبکه های مخابراتی از دیگر اولویت های سازمان مدیریت بحران است.
 
رئیس مرکز مدیریت اطلاعات و حوادث سازمان مدیریت بحران کشور از ایجاد بیش از 3500 کد پنج رقمی بر روی خطوط دائمی همراه اول کارکنان سازمان مدیریت بحران، ادارات کل بحران استان‌ها، کارگروه ها و حوزه های مرتبط با مدیریت بحران جهت برقراری ارتباط با اولویت بالا در زمان بحران و مدیریت بهتر حوادث خبر داد.
 
وی گفت: همچنین رصد آخرین وضعیت راه‌های مواصلاتی از طریق دوربین های راهداری انجام می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.