کد خبر: ۷۳۲۲۴
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۸
معاون حمل ونقل و ترافیک منطقه از تکمیل و ثبت بانک اطلاعات کلیه معابر منطقه ۵ در سیستم " GIS " خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد باقر اسدی معاون حمل ونقل وترافیک منطقه  اعلام کرد : با تکمیل و ثبت  اطلاعات در سیستم GIS""  ، کلیه معابر سطح نواحی هفتگانه به تفکیک ، قابلیت بصری شدن پیدا کرد. 

وی در تشریح این خبر گفت: از این پس می توان به راحتی وضعیت خط کشی معابر ، محل اجرای پروژه‌ها با نام پیمانکاران براساس تاریخ و تمرکز بر اولویت‌های اجرای عملیات به همراه فیلم و عکس از معابر منطقه را مورد بررسی قرار داد.

اسدی افزود: استفاده بهینه از منابع ، ارتقای بهره وری ، ارائه خدمات مطلوب تر و افزایش سطح رضایتمندی شهروندان ازاهداف اجرای این طرح بوده وبا بهره برداری از اطلاعات در سیستم "GIS " ، برنامه ریزی و تصمیم سازی برای مدیران تسهیل می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.