کد خبر: ۷۳۲۲۴
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۸
معاون حمل ونقل و ترافیک منطقه از تکمیل و ثبت بانک اطلاعات کلیه معابر منطقه ۵ در سیستم " GIS " خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد باقر اسدی معاون حمل ونقل وترافیک منطقه  اعلام کرد : با تکمیل و ثبت  اطلاعات در سیستم GIS""  ، کلیه معابر سطح نواحی هفتگانه به تفکیک ، قابلیت بصری شدن پیدا کرد. 

وی در تشریح این خبر گفت: از این پس می توان به راحتی وضعیت خط کشی معابر ، محل اجرای پروژه‌ها با نام پیمانکاران براساس تاریخ و تمرکز بر اولویت‌های اجرای عملیات به همراه فیلم و عکس از معابر منطقه را مورد بررسی قرار داد.

اسدی افزود: استفاده بهینه از منابع ، ارتقای بهره وری ، ارائه خدمات مطلوب تر و افزایش سطح رضایتمندی شهروندان ازاهداف اجرای این طرح بوده وبا بهره برداری از اطلاعات در سیستم "GIS " ، برنامه ریزی و تصمیم سازی برای مدیران تسهیل می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
درخواست دلار 4200 تومانی از دولت برای خرید تجهیزات مترو و آتش نشانی

درخواست دلار 4200 تومانی از دولت برای خرید تجهیزات مترو و آتش نشانی

شهردار تهران گفت: شهرداری از دولت برای خرید تجهیزات مترو و نردبان‌های آتش نشانی درخواست دلار 4200 تومانی کرده است. دولت با نربان ها موافقت کرده و در حال بررسی تجهیزات مترو است. البته معتقدم باید شرایط کشور را درک کنیم.
تونل آرش-اسفندیار با 220 میلیارد تومان اعتبارات افتتاح شد

تونل آرش-اسفندیار با 220 میلیارد تومان اعتبارات افتتاح شد

افشانی در مراسم افتتاح تونل آرش-اسفندیار که مسیر شرق بزرگراه مدرس را به بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی متصل می‌کند، گفت: این پروژه 220 میلیارد تومان هزینه مصرف داده است.